Rubriky

Dřevitě kořeněná vůně pro hravé muže

Novou ikonickou vůni TOY BOY od značky Moschino zakoupíte exkluzivně v síti FAnn parfumerií. Dřevitě kořeněná vůně, kterou vytvořil parfumér Yann Vasnier, přetváří pánskou eleganci a přidává k ní dotek ironie. Osloví svérázného, dynamického, entusiastického a vášnivého muže, který se však nebojí odhalit svou něžnou, či hravou stránku.

Toy Boy je vzrušující hrou nekonečných kódů, jejich přehodnocení a osvobození intenzivní polibek, který odráží energii a sílu moderního muže Moschino, ale i jeho ochotu oddat se něžnému objetí.

Vůně

Moschino Toy Boy se opírá o směs kvalitních inovačních složek a lahodných tónů. Odráží atraktivní a hravou představu pomuchlání plyšového medvídka, který vám svým objetím neponechá žádný prostor na únik.

Hlava: italský bergamot, červený rybíz, pryskyřice elemi, lístky hrušky, indonéský muškátový oříšek

Srdce: hřebíček, růže, magnólie, květy lnu

Základ: vetiver z haiti ve verzi orpur, sylkolide, kašmír, ambermax

Flakon a balení

Toy Boy je k dispozici ve výrazném skleněném flakonu v zářivém designu černého laku a s luxusními stříbrnými detaily. Vyzývavý flakon, jaký nelze přehlédnout, je nezbytným doplňkem muže v přicházející sezoně podzim/zima, přičemž odhalí jeho něžnou a hravou stránku. Uzávěr působí moderně a elegantně. Vnější balení odráží cenný charakter jeho obsahu.

Tělová a koupelová řada

Tělová řada Moschino Toy Boy sestává z exkluzivních produktů na každodenní použití. Tvoří ji voda po holení s rozprašovačem, parfémovaný koupelový a sprchový gel, a také parfémovaný tělový gel. Hydratační a zvláčňující produkty zanechávají na pokožce muže delikátní vůni, poskytují mužům okamžitý pocit komfortu a svěžesti.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dřevitě kořeněná vůně pro hravé muže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *