Rubriky

Diamanty se čtvercovým výbrusem

TIAMI, první česká šperkařská značka, která pracuje výhradně s lab-grown diamanty, s potěšením představuje novou kolekci šperků s názvem Stellar Line. Základ šperků nové kolekce je v diamantech, které mají čtvercový výbrus, tzv. princess. Diamanty jsou ve špercích nepravidelně poskládány a tvoří tak zajímavé kompozice od dvou až do pěti kamenů. Každý šperk je mistrovské dílo, které v sobě snoubí jak precizní řemeslnou práci, tak moderní technologie v podobě laboratorních diamantů.

„Každý kus kolekce Stellar byl vytvořen s vizí poskytnout nositelům kousek nebeské krásy, který mohou nosit každý den,“ říká Gabriela Dědičová, majitelka značky Tiami. „Jsme hrdí, že můžeme nabídnout šperky, které nejen září neuvěřitelnou krásou, ale jsou také udržitelně vyráběny s ohledem na naši planetu.“

V kolekci Stellar Line zákazníci najdou prsten s pěti kameny a náušnice, které jsou tvořeny dvěma, třemi nebo pěti kameny. Kameny jsou zasazeny do 14karátového zlata a podle přání zákazníka mohou být v barvě bílé, žluté a růžové. Je zde i možnost nakombinovat náušnice a v každé mít jiný počet kamenů. Nová kolekce Stellar Line podtrhne svým zajímavým zpracováním jedinečný styl každé ženy. Kdo už diamanty zná, tak ví, že stačí i letmý dotek slunce a začnou nepřehlédnutelně zářit a s nimi i každá žena, která je nosí.

Ke každému šperku od značky Tiami, dostanete certifikát pravosti. Šperk je zabalený v krabičce, která je vytištěná na 3D tiskárně a vyrobená z biologicky odbouratelného materiálu. Vybírat krabičky můžete z mnoha barev, a navíc je možné ji doplnit o osobní vzkaz dle přání, který tak vašemu dárku dodá další rozměr.

Prodej: www.tiami.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Diamanty se čtvercovým výbrusem”

Napsat komentář