Rubriky

Do odhaleného dekoltu stříbrný šperk

Jak se pozvolna otepluje, necháváme sice tváře zakryté rouškami, ale odhalujeme dekolty triček a šatů. Česká šperkařská značka PRAQIA pro letošní jaro připravila novou kolekci stříbrných šperků, které tradičně prodává na svém e-shopu www.praqia.cz nebo na speciálních stojanech v síti drogerií Teta. V nabídce značky najdete šperky pro ženy, muže i děti. Jsou to přívěsky na řetízku nebo samostatné přívěsky a řetízky, náhrdelníky, náramky, náušnice a celé sety.

Stříbrné šperky navrhují a vyrábějí čeští šperkaři v tuzemsku v nejvyšší kvalitě sterlingového stříbra 925/1000. Speciální způsob spojení klasické ruční výroby a moderních technologií, v tomto případě laseru, umožňuje tvořit zcela netradiční tvary náušnic, přívěsků a náramků s velice jemnými detaily a ornamenty. Šperky vypadají velmi elegantně a křehce, přitom jsou nečekaně pevné a lehké.

Stříbrné šperky PRAQIA jsou antibakteriální, neobsahují nikl ani kadmium. Povrch některých šperků pardubičtí mistři navíc pokrývají vrstvou čistého stříbra nebo rhodia. To je způsob, jak vylepšit jeho vlastnosti. Stříbrné šperky jsou totiž náchylné k černání – což je způsobeno přirozenou oxidací nebo příliš kyselým pH naší pokožky. Rhodiování je speciální povrchová úprava, která zvyšuje estetické i mechanické vlastnosti šperků. Ten pak má pevnější povrch a mnohonásobně vyšší lesk. Rhodiová vrstva zvyšuje ochranu šperku, jeho pevnost a odolnost proti drobným mechanickým poškozením. A také omezuje vznik alergických reakcí. Rhodium je ovšem mnohem dražší než např. zlato, proto je rhodiovaný stříbrný šperk o poznání dražší.

Stříbrné šperky jsou elegantní, nadčasové, nepodléhají tak rychle módním trendům a vhodně doplní každý outfit – do školy, do práce i za zábavou. A na jaře, až odložíte svetry a roláky, stříbrné šperky krásně ozdobí váš dekolt.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Do odhaleného dekoltu stříbrný šperk”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *