Rubriky

Dodejte svým řídnoucím vlasům novou hustotu

Získejte zpět své sebevědomí s renomovanou komplexní řadou SERIOXYL pro řídnoucí vlasy. Řada nabízí okamžitou péči proti řídnutí vlasů, která zároveň znásobuje hustotu vlasových vláken už od kořínků. Přípravky Serioxyl jsou ideálním řešením nejen pro ženy, ale i pro muže.

Celá řada staví na třech hlavních pilířích a pomáhá docílit okamžité hustoty, dlouhotrvajícího objemu a zároveň má maximální respekt vůči pokožce a vlasovému vláknu. Všechny produkty jsou nejen hypoalergenní, ale efektivně působí proti řídnutí a vypadávání vlasů, což je jedním z nejčastějších problémů v oblasti vlasové kvality a péče.

Přípravky Serioxyl mají nové, vylepšené složení, které zlepšuje výsledky a chrání vlasovou pokožku. Komplexní řadu doplnily nově i tónované spreje pro husté vlasy, které pomáhají krýt prořídlá místa a dodávají hustotu a objem jedním střikem.

 

 

PRO DOSAŽENÍ OKAMŽITÝCH VÝSLEDKŮ A HUSTŠÍHO VZHLEDU VLASŮ

Tónované zahušťující spreje pro objem řídnoucích vlasů (200 ml)

Zakrývají řídká místa a zároveň díky okamžitému přirozeně vyhlížejícímu zhušťujícímu efektu dodávají vlasům objem a hustotu. K dispozici jsou 4 odstíny, které dokonale ladí se všemi barvami vlasů.

 

PRO VĚTŠÍ HUSTOTU VLASŮ

Sérum Denser Hair (90 ml)

Zhušťující vlasové sérum pomáhá zlepšit hustotu vlasů již po 6 týdnech pravidelného používání. Profesionální složení obsahuje molekulu Stemoxydine 5 % a Resveratrol, které zesiluje účinky a pomáhá k dosažení expresních výsledků.

 

 

 

Denser Hair kúra (3×90 ml)

Každodenní kúra obsahující 3 séra na 6 týdnů.

 

 

 

PRO LEPŠÍ KVALITU VLASOVÉHO VLÁKNA

Šampony (250 ml)

Čisticí šampony pro větší hustotu jsou vhodné pro barvené i přírodní řídnoucí vlasy. Zanechávají vlasy husté jako po profesionální foukané. Minimalistické složení je vhodné pro vysokou snášenlivost a citlivou pokožku.

 

 

 

 

Vlasová péče (150 ml)

Profesionální péče pro vlasy a vlasovou pokožku zhušťuje a usnadňuje rozčesávání.

Sérum Thicker Hair (90 ml)

Sérum pro okamžité posílení a zpevnění vlasového vlákna má složení obohacené o složku Intra-Cylane™, která způsobuje, že vlasy vypadají silnější.

 

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dodejte svým řídnoucím vlasům novou hustotu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *