Rubriky

Oslavte Den dětí v kadeřnictví

SSUCv3H4sIAAAAAAAACpxSTW/kIAy9r9T/MOJcpJAESPpXqj0Y40xQM2EEpKtV1f++5GvKXFfKAT/Hz8/P/nr5dbkwA9Ehe7t8rVGO3TQtMQVIzs8Zrl4PPNBsKZQIWZd8cDCVoIGE4ww3yuC8TNMKf29JFhOkJVJcmx0QQqJr5tjBB8Wu6H2PL2diS+aKnGLstcDiYjbshHby/6rcH7/PaeBKM/790ZYhS3cfXbqPPvlYqsw5UT2x1/2D+GRcCQLBLS

Salony Klier nabízejí péči o vlasy pro celou rodinu! Na své si přijdou nejen maminky a tátové, ale také děti, které mají v Klieru moc rádi. Odborníci z kadeřnictví Klier přinášejí i pár tipů na specifickou péči o dětské vlásky.

Oslavte s Klierem Den dětí a přijďte od 27. května do 2. června do kteréhokoli ze salonů Klier. Dítě do sedmi let bude mít střih ZDARMA, pokud přijde s maminkou, která si nechá udělat kompletní službu včetně barvy (barvení, melír, přeliv nebo balayage) a ošetření. Přijít lze kdykoli a bez komplikovaného objednávání předem.

Několik tipů na péči o dětské vlásky

Péče o dětské vlasy je dost specifická a zaměřuje se spíše na zdraví vlasů a pokožky hlavy. Dětské vlasy bývají jemné a mohou být i křehké a náchylné k poškození. Jak se o ně tedy starat?

  • Pro děti vybírejte jen kvalitní produkty vlasové kosmetiky, ideálně jemné přírodní šampony a také kondicionéry, které jsou navržené přímo pro jemné dětské vlasy a pokožku hlavy. Kondicionéry jsou na místě, dětské vlásky se totiž snadno cuchají a česání pak nepříjemně tahá. Vhodná je i bezoplachová forma kondicionéru, např. ve spreji.
  • Náš tip na kosmetiku je např. řada Mixa, kterou pořídíte z pohodlí domova na e-shopu Klier.
  • Dětem dopřávejte pravidelné stříhání, které je klíčem ke zdravým vlasům. Odstraní se roztřepené konečky a díky kvalitnímu střihu mohou jemné dětské vlasy působit pevněji a hustěji.
  • Dětské vlásky co nejvíce chraňte, např. šátkem či jinou pokrývkou hlavy před ostrým sluníčkem a větrem, ale také před zbytečnými kosmetickými produkty a zásahy. Klidně vynechte i foukání po mytí, vlásky nechte spíše volně uschnout. K česání používejte jen měkké hřebeny a kartáče, po šamponování vlasy oplachujte vlažnou vodu.

Kadeřnictví Klier najdete je na 33 místech České republiky. Skvělé je, že se vůbec nemusíte objednávat, salony jsou pro vás otevřené sedm dní v týdnu. A to určitě právě rodiče malých ratolestí ocení. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Oslavte Den dětí v kadeřnictví”

Napsat komentář