Rubriky

Dopřejte péči celému svému tělu

Moderní životní styl klade důraz na dokonalý vzhled. Péče o zevnějšek dávno není jen kosmetické ošetření, a rozhodně nejde o službu pouze pro ženy. GRACE, nové centrum krásy a zdravého pohybu v Praze Žižkově, se zaměřilo na celotělovou péči. „V moderním pojetí to znamená kosmetické ošetření tváře a dekoltu, péči o ruce a nohy, tedy manikúru a pedikúru, a samozřejmě ošetření těla zahrnující masáže a celotělovou péči. Zájem o tyto procedury mají ženy a nově je objevují i muži,“ říká Petra Hátlová z GRACE centra.

Pro krásu a zdraví pleti

V péči o pleť si můžete dopřát přípravky obsahující AHA kyseliny a kyselinu hyaluronovou. Kosmetické produkty obsahující AHA kyseliny umožní hloubkovou péči o pleť a kyselina hyaluronová dodá pokožce potřebnou hydrataci. Výsledkem ošetření je pleť zdravě vypjatá, přirozeně pevná a svěží. „Během kosmetického ošetření podpoříme účinky kyselin i působením ultrazvukové špachtle,“ dodává Petra Hátlová.

Velmi žádaná, a to jak ze strany žen i mužů, je celotělová péče. „Nabízíme hloubkovou hydrataci pokožky, či její výživu. Dámy si rády užívají i hýčkání v podobě čokoládového zábalu, který je i balzámem na psychiku a navodí tolik potřebnou relaxaci. A před jarem v rámci boje proti celulitidě pomůže skořicový zábal,“ vysvětluje. Ke komplexní péči o tělo patří i odstranění chloupků teplým voskem.

Svěží ruce a nohy

Manikúra a pedikúra jsou obory, které jdou mílovými kroky vpřed. Klasická manikúra je v Grace rozšířená o nehtovou modeláž, nebo o péči o přírodní nehty metodou P-Shine. Pedikúra nabízí mokrou i suchou cestu péče o kůži chodidel, peeling, masáž i výživu pokožky.

Pro radost ze zdravého pohybu

Nedílnou součástí péče o celé tělo jsou i masáže. „Sportovní a relaxační masáže v konečném pojetí nejsou pouhou péčí o tělo a svaly, ale pomáhají i mírnit stres. Účinky masáží je možné posílit pomocí aroma olejů. K uvolnění spasmů svalů může masér – terapeut masáž doplnit o zahřátí lávovými kameny či parafínovým zábalem. K regeneraci bolavých svalů zase pomohou tejpy, ty považujeme za standard u všech klientů, kteří mají dlouhodobé problémy v oblasti šíje a zad,“ doplňuje Petra Hátlová.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte péči celému svému tělu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *