Rubriky

Suchý šampon nové generace

Znáte to všechny. Potřebujete, aby váš účes vypadal perfektně, ale zrovna nemáte na umytí vlasů dostatek času. Zejména majitelky dlouhých vlasů totiž vědí, že cesta k čerstvě umytým vlasům je zdlouhavá a následné vysoušení zabere další cenné minuty. Jak během několika vteřin zařídit, aby byly vlasy tak svěží, jako by byly umyté? Stačí použít nový Suchý šampon ALCINA!

Suchý šampon ALCINA (200 ml)

Tato novinka vlasy osvěží, vyživí, a přitom na nich nezanechává žádné viditelné stopy. Díky nové technologii a účinným látkám vlasy získají příjemnou vůni, pevnost a pěstěný vzhled. Po nanesení se rychle vstřebává. Je lehký a vlasům dodává objem a strukturu, takže jsou připraveny na následnou úpravu, která dlouho vydrží. Snadno jej pak odstraníte vykartáčováním či umytím. Je bezbarvý a hodí se pro všechny typy, struktury i barvy vlasů.

Suchý šampon ALCINA odmašťuje vlasové kořínky pomocí obsaženého rýžového škrobu a tapioky. Zároveň přitom pěstí namáhané konečky vlasů a díky slunečnicovému oleji vyživuje vlasovou pokožku. Hlavní výhodou oproti běžnému mytí vlasů je, že suchý šampon můžete použít kdekoliv a kdykoliv během dne a celá úprava vám zabere daleko méně času. Zejména pro dlouhé vlasy může být navíc časté mytí příliš namáhavé, a tak je suchý šampon perfektní alternativou.

Způsob použití: Dobře protřepejte. Nastříkejte ke kořínkům suchých vlasů ze vzdálenosti cca 15 cm. Nechte působit 1–2 minuty. Přípravek vmasírujte a poté vyčešte.

K dostání v kadeřnických salonech, které spolupracují se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Suchý šampon nové generace”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *