Rubriky

Dopřejte si luxusní vlasovou péči

Rok se pomalu chýlí ke konci. Dopřejte si proto zasloužený odpočinek a péči v kadeřnictví Klier. lasům prospěje svěží střih, lichotivá barva, regenerace a styling. Budete se cítit skvěle a nový look vás nabije sebevědomím.

Vlasová regenerace Fusio-Dose od Kérastase

Vlasy oživí pořádná dávka zdraví a krásy s regenerační kúrou Fusio-Dose. Protože krásné vlasy jsou především zdravé vlasy.

  • Kúra je intenzivní a hloubková. Molekuly Fusio-Dose jsou až 100krát menší než molekuly kondicionérů a masek. Aktivní látky tak proniknou až do jádra vlasového vlákna, kde účinně působí.
  • Ošetření je individuální a na míru. Profesionálně vyškolení kadeřníci provedou diagnostiku vlasů a vyberou kombinaci aktivních látek, které dodají vlasům to, co potřebují.
  • Ošetření zabere jen pár minut. Je ideální pro moderní ženy, které si potřebují udržet zářivý vzhled i v nabitém programu.
  • Výsledek vidíte okamžitě. Vlasy jsou pevné, lesklé a vitální.

Kúra zahrnuje i masáž vlasové pokožky, na kterou se často zapomíná, ačkoli je důležitá.

  • Masáž zlepšuje prokrvení, což znamená více živin a kyslíku do vlasových folikul, posílení růstu vlasů a méně jejich lámání a vypadávání.
  • Stimuluje produkci přírodních olejů, které vlasy hydratují od kořínků až po konečky. To zlepšuje vlasovou strukturu a účes vypadá zdravěji.
  • Působí antistresově a odbourává napětí. V pokožce hlavy je totiž ukryto mnoho nervových zakončení. Dochází i k uvolnění endorfinů, které navozují pocit štěstí a pohody.

Poukázka na kúru ZDARMA

Regeneraci Fusio-Dose si můžete dopřát v kterémkoli salonu Klier. Při každém nákupu na e-shopu Klier dostanete navíc na toto ošetření voucher zdarma. Na e-shopu najdete i bezva tipy na dárky.

Do kadeřnictví Klier i koncem roku bez objednávání!

Kadeřnictví je otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se objednávat. Najdete je na 33 místech České republiky. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte si luxusní vlasovou péči”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *