Rubriky

Dopřejte si odvážné řasy a obočí

Výrazné dlouhé řasy byly odjakživa ideálem krásy, nyní navíc zažívá comeback husté obočí. Co tedy mají dělat ty z nás, které od matky přírody nedostaly do vínku buď jedno, nebo dokonce ani jedno? Nechat to tak? Mais non! Vyrazit hned do drogerie ke stojanu značky Bourjois a obstarat si dva nejnovější přípravky – řasenku Big Lashes Oh Oui! a řasenku na obočí Brow Fiber Oh Oui!.

Řasenka Big Lashes Oh Oui!

Slibuje extrémní objem a výrazně delší a hustší řasy. Jejím tajemstvím je „cikcak” kartáček, který nabízí ideální kombinaci rozčesání a nabarvení řas. Díky speciálnímu tvaru i rozmístění vláken se kartáček maximálně obalí intenzivně černou, kolagenem obohacenou barvou. Poté pročesává řasy a dodává jim objem. Řasenka se nežmolkuje, ani nedrolí, vytváří na řasách tenký povlak, který lze snadno vrstvit).

 

 

 

 

Řasenka na obočí Brow Fiber Oh Oui!

Jde o první “vše v jednom” řasenku na obočí s vlákny od Bourjois. Barví, vyplňuje a češe obočí, to vše jedním tahem, který vytvoří plnější, lichotivější, a hlavně přirozený look. Kuželovitý mini kartáček je vytvořený pro precizní aplikaci, zatímco díky gelovému složení se produkt snadno nanáší a vydrží celý den. Tři odstíny – blond, kaštanový a hnědý – pokryjí v podstatě všechny barvy obočí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte si odvážné řasy a obočí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *