Rubriky

Esence intezivního ochlazení

Před třiceti lety vytvořil Pierre Bourdon novou fougèrovou vůni, která odvážně posunula hranice toho, co znamená svěžest. Davidoff Cool Water však neznamenal jen husarský kousek ve světě parfumérie, nabídl také zcela nový pohled na mužnost. Vůbec poprvé byla vůně stvořena nejen proto, aby přitahovala pozornost a sváděla, ale především pro pocit osvěžení. Společnost Davidoff se rozhodla vzdát hold své legendární vůni a otevřít novou kapitolu vlastní historie tím, že představí novinku – eau de parfum Cool Water Intense for Him a for Her.

Perfuméři Annick Menardo, Amandine Marie a Christophe Raynaud před sebou měli velkou výzvu – vytvořit alternativní verzi klasických vůní. Úkol to byl sám o sobě náročný, ovšem tou opravdovou výzvou bylo najít způsob, jak posílit intenzitu Cool Water a zároveň neztratit její typickou svěžest. Tři perfuméři na tuto hádanku odpověděli chytře. Vytvořili kontrast svěžích, citrusových vysokých tónů zelené mandarinky a bohatého, velkorysého a nečekaného srdce eau de fruit.

Cool Water Intense for Him od Annick Menardové je svěží orientální vůní, která se otevírá osvěžujícím tónem zelené mandarinky. Je pikantní a svěží, doslova srší vitalitou. Tento motiv postupně přechází do tónů kokosové vody, která jí dodává živočišný podtext. Nízké tóny jsou pak prodchnuty ambrovým akordem, který této odvážné a inovativní eau de parfum dodává na smyslnosti a intenzitě

Cool Water Intense for Her od Amandine Marie a Christopha Raynauda byla vytvořena jako květinová vůně pro opravdové znalce. Zelené a aromatické vysoké tóny jsou plné života a energie. Tvoří dokonalou předehru pro bohaté a vnadné tóny mangostany. Tato eau de fruit je extrémně svůdná. Doplňují ji exotické květiny a ona se tak stává žádoucí a zároveň silně posilující kompozicí.

Estetika Davidoff Cool Water Intense je věrná své klasické linii. Ať jde o střízlivý a architektonický tvar flakonu mužské verze nebo o smyslnost tvaru kapky jeho protějšku pro ženy. Davidoff Cool Water Intense for Men dostal do vínku tmavě modrou, která se drží inspirace oceánem a přirozené elegance a zároveň podtrhuje auru síly a mužnosti. Průzračný barevný přechod flakónu pro ženy zvýrazňuje tmavomodré levandulové tónování skla. Vnější obaly pak odrážejí barevné tóny flakonů a hrdě se pyšní logem Cool Water.

Davidoff představuje Cool Water Intense v ambiciózní kampani, která klade důraz na oslavu hodnot a cílů značky. Představuje dvě nové tváře vůní: Christiana Hoguea a Vanessu Moody.

Christianova atletická postava odráží jeho vášeň pro sport a zdravý životní styl. Christian je slavnou a vlivnou osobností díky charismatu a tomu, že ztělesňuje moderní maskulinitu.

Vanessa je kvintesencí sebevědomé, silné a nenuceně elegantní ženy. Společně ztělesňují novou generaci hedonistů Davidoff Cool Water a jejich touhu po svobodě, pohodlí a opravdovosti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Esence intezivního ochlazení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *