Rubriky

Hvězdné rtěnky s příběhem

Rtěnky ROUGE VOLUPTÉ uvedla značka Yves Saint Laurent Beauté v roce 2008 a přinesla tak průlomovou péči o rty ve spojení s nádhernou škálou barev. Dnes již představuje celosvětový fenomén, který zaznamenal spoustu podob a je nepostradatelnou součástí make-upu. Díky nádherně rozplývající se textuře, lesklému finiši a bezkonkurenční nabídce působivých barev jde o dokonale stylový, a přitom univerzální doplněk pro všechny dívky. Novinkou letošního roku je rtěnka ROUGE VOLUPTÉ ROCK’N SHINE, rocková hvězda mezi rtěnkami, která tančí v novém rytmu.

Září jako hvězda a stává se královnou pódia. Až tuto rtěnku vyndáte z kabelky, její stříbrný uzávěr se rozzáří tak, že ji nikdo nepřehlédne. Sundejte uzávěr a uvnitř na vás bude čekat rtěnka se stříbrnou hvězdou uprostřed, která obsahuje třpytky na rostlinné bázi. Třpytivá smyslnost… Rty se vám rozzáří třpytkami rockových hvězd a intenzivním neodolatelným leskem.

Rtěnka obsahuje novou generaci třpytek, které jsou získávány z rostlinných výtažků, přesněji z eukalyptové celulózy. Tento třpyt rostlinného původu vychází ze středu ROUGE VOLUPTÉ ROCK’N SHINE ve tvaru hvězdy. Rtěnka hladce klouže po rtech a zanechává pocit, že tenoučký třpytivý film pokožku hydratuje a dokonale se s ní spojuje. Spolu s pocitem příjemné hydratace, který fanynky ROUGE VOLUPTÉ SHINE tak milují, získáte ryzí styl skutečné rockové hvězdy.

Odstíny rockových hvězd:

K dispozici je 12 odstínů živých barev, od tělově růžovobéžové po rockovou korálovou. Přidané třpytky každý odstín krásně zvýrazní.

No 1 –Nude Solo – tělově béžová, která podtrhne každý odstín rtů.

No 2 –Cacao Bounce – čokoládově hnědá se špetkou punkrockové rebelie.

No 3 –Pink Flow – líbezná růžová s glamrockovýmefektem.

No 4 –Rock Band Pink – hřejivá růžová s hvězdným charakterem.

No 5 –Rocking Coral – kde se růžová snoubí s oranžovou, vznikne styl rockové hvězdy. Tuto barvu vybral Global Beauty Director Tom Pecheux pro kampaň, v jejíchž vizuálech září Kaia Gerber, oficiální tvář make-upu YSL.

No 6 –Orange Speaker – žhnoucí intenzita ženy.

No 7 –Red Show – rudá se žlutou stopou.

No 8 –Rock’N Red – síla rudé, hvězdy první třídy.

No 9 –FuchsiaDrum – ikonický odstín YSL Beauté, který jde po své vlastní ose.

No 10 –Pink Bass – výrazná, prudce intenzivní růžová.

No 11 –Berry Mic – výrazný odstín lesních plodů, který dokonale ladí k mikrofonu.

No 12 –Rockstage Red – ovládněte scénu v hvězdném odstínu červené.

Čtyři nové odstíny s uhrančivě hvězdnou duší:

Nový třpytivý finiš pro čtyři nové odstíny ROUGE VOLUPTÉ SHINE uspokojí vaši touhu po třpytu. Legendární rtěnka ovládne scénu jasnou barvou, zářivým leskem a paletou nových odstínů s extra třpytem.

No 103 –Rose Parisienne – příjemný růžový holografický odstín.

No 104 –Corail Orient – pálená oranžová s metalickým třpytem.

No 105 –Rouge Lulu – rudá s elegancí tanečního parketu, odstín pro tančící královny.

No 106 –Plum Ruban – tmavě vínová barva s dramatickým podtónem.

Vizuální podoba kampaně:

Dívá se přímo do objektivu, ústa zlehka pootevřená, v očích vzdor a sebevědomí. V kožené motorkářské bundě a s diamantovými náušnicemi je prostě nádherná. Kaia Gerber, světová tvář make-upu YSL Beauté, v kampani na ROUGE VOLUPTÉ ROCK’N SHINE ze sebe vyzařuje šmrnc rockové hvězdy. Autorem snímku je David Sims, jehož práce proslula po celém světě svojí krásou a nadčasovou přitažlivostí. Kaiyn make-up navrhl Tom Pecheux, Global Beauty Director. Použil kontrast třpytivých rtů, které září oranžovorůžovou barvou (odstín No 5 Rocking Coral), s očima zvýrazněnýma černou linkou a tmavě šedým stínem. Nekompromisní moderní rocková elegance, to je Kayin styl.

TOM PECHEUX:

 

Jaké je tajemství úspěchu řady ROUGE VOLUPTÉ?

Je to rozkoš ukrytá v tyčince. Hravá, barevná, ryzí radost.

Kde jste hledal inspiraci pro paletku odstínů?

Toto je rtěnka, na kterou se může každá žena stoprocentně spolehnout. Navrhl jsem barvy, které uspokojí každou ženu, od mladých po starší, po ženy se zralejší pletí, ženy mající světlou až tmavou barvu pleti. V této kolekci najdete prvky diska i novodobého punku. Najdete v ní barvy vhodné pro každou náladu, od radostné po melancholickou. Stačí jedna vrstva jakékoliv barvy a pohled na vaše rty vás rozzáří radostí. Jde skutečně o rtěnku, kterou může používat kdokoliv, nehledě na věk a jakoukoliv denní či noční dobu.

Proč jste pro Kaiu v kampani vybral odstín No 5 Rocking Coral?

Pro Kaiu je tenhle odstín skvělý, protože její tvář oživí, ale nepřebije. Rty jsou na první pohled upravené, ale díky tomuto jedinečnému odstínu YSL, korálové růžové, nepůsobí, že by byly upravené přespříliš. Baví mě, když člověk nemůže snadno odhadnout, odkud Kaia pochází. A tohle je přesně ten aspekt, který jsem si tak zamiloval… Připadá mi, jako by mě vybízela k cestování!

KAIA GERBER:

Kdybyste si měla z palety vybrat dva odstíny, jaké by to byly a proč?

Kdybych si měla vybrat jen dva odstíny, asi bych se rozhodla pro No 1 Nude Solo, který používám skoro každý den, a No 8 Rock’N Red, který pro mě představuje dokonalý odstín pro večerní povyražení.

Jaký máte obecně vztah ke třpytkám? Máte je ve svém šatníku podobně jako make-up?

Třpytky přímo zbožňuji! Použitím třpytek podle mě můžete zábavným způsobem vyjádřit sebe sama. Třpytivého oblečení ale moc nemám a třpytky obvykle používám jen jako součást mého líčení.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hvězdné rtěnky s příběhem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *