Idôle: Vůně pro ženy nové generace

Francouzská značka Lancôme 2. července oficiálně představila v Palais D’lena v Paříži svou nejnovější vůni Idôle Perfume, jejíž tváří se mladá herečka Zendaya. První čistou květinovo-chyprovou vůni vytvořila trojice nadaných parfumérek ze tří kontinentů a věnovala ji ženám nové generace.

Rok 2019 je obdobím, kdy svět prochází změnami a karty jsou znovu rozdány. Přichází nová generace žen, které znají své postavení, osvobozují se od tradic a znovu definují význam úspěchu. Digitální revoluce inspirovala k posunu ve společnosti od starého modelu úspěchu, který stvořil nové a velmi inspirující osobnosti z řad žen. Tyto ženy jsou mnohem více než jen příkladem a inspirací. Vyjadřují absolutní přesvědčení, že každá žena má moc změnit svět tím, že posune své hranice a rozhodne se naplnit všechny své sny.

Idôle. Pět písmen, tak důležitých, aby vše vyjádřily: aura a síla, ale také jemnost i citlivost. Všechny hodnoty nové generace žen, které si podmanily svůj úspěch, aniž by obětovaly svoji ženskost, se shromáždily pod ikonickým ô značky Lancôme.

Idôle krystalizuje novou vizi úspěchu, který mění ženy v inspirující lídry, spíše než v nedotknutelné bohyně. Individuální úspěch, který je sdílen a podán tak, aby inspiroval ostatní, aby věřili v sebe a uspěli. Osobní naplnění, které překračuje hranice individualismu.

IDÔLE: vůně pro ženy nové generace

Značka Lancôme znovu objevila akord, který byl vždy nejblíž jejímu srdci a dodnes zůstává jejím symbolem – růže. V srdci vůně se snoubí výjimečné vlastnosti esence této ingredience a dvě další esence – absolut růže a růžová voda. Tato symfonie růží je doplněna dotekem jasmínu, který vyzařuje zářivé květinové světlo. V pozadí vůně je znát jemný akord pačuli a lehká kompozice bílého pižma. Právě ta tvoří bílý chyprový základ, který přináší vůni Idôle její plnou eleganci.

Nový druh květinové vůně s pižmem zaručuje Idôle skutečný úspěch. Vůně je po kontaktu s pokožkou velmi jemná, příjemná a zároveň intenzivní. Přináší pocit čistoty, světla a rozzářené aury. Aura sebejistoty a ženskosti, která si dokáže podmanit svět.

Hlava: esence bergamotu

Srdce: esence růže absolut, růžová voda, absolut jasmínu

Základ: pačuli, esence cedru, extrakt vanilky

Nová vůně Idôle vznikla díky spolupráci tří nadaných parfumérek ze tří kontinentů. Shyamalu Maisondieu, Adrianu Medina a Nadège Le Garlantezec spojila touha vytvořit novou světovou závislost. Každá z nich dodala vůni unikátní podpis sebe samé. Společně stvořily čistou květinovo-chyprovou vůni. Nová závislost vytvořená ženami a věnována ženám.

Nejtenčí nadčasový flakon

Flakon nové vůně Idôle má tloušťku pouhých 15 mm, takže je ideální do ruky a snadno se s ním manipuluje. Skleněný povrch je tak tenký a průzračný, že se zdá, že vůně je součástí dlaně, když ji držíte. Magický pocit… Vytvořil ho architekt, průmyslový designér a umělecký režisér Chafik Gasmi, dlouholetý spolupracovník značky Lancôme. Díky dokonalé harmonii, vyváženým proporcím a smyslnému tvaru je vůně Idôle součástí opravdového mistrovského díla: spojení mezi talismanem a šperkem.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Idôle: Vůně pro ženy nové generace”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *