Rubriky

Z pláže na párty? Proč ne?

Léto je plné nezávazných plánů, vše plyne volně a nikdo nemá čas řešit rozpitý make-up. S fixačním sprejem All Nighter Summer Solstice Scented Setting Spray od Urban Decay váš make-up vydrží celý den i noc… A taky s ním budete krásně vonět. Limitovaná edice fixačního spreje je obohacena o tu nejlepší tropickou vůni, s tóny rozmačkaného ananasu, kokosu a mořského vánku.

Tropické horko, vlny oceánu… Přivítejte je bez obav!

Fixační sprej All Nighter Setting Spray je vhodný pro všechny typy pleti. Neobsahuje oleje ani parabeny a je obohacen o termoregulační složky, díky nimž make-up vydrží svěží po celých 16 hodin. S lehoučkou formulí 100% rostlinného původu si můžete bezstarostně užívat teplého počasí, a přitom se nebát, že se vám make-up začne smazávat, drolit nebo usazovat v drobných vráskách.

Palmový ráj

Tento zázračný přípravek je polepený etiketou s obrázkem letního slunovratu. Motiv palem s neonovými tóny nostalgicky odkazuje na kořeny Urban Decay v jižní Kalifornii. Ať už se rozhodnete pro standardní velikost či cestovní balení spreje All Nighter, ve vaší plážové či cestovní tašce se bude dokonale vyjímat.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Z pláže na párty? Proč ne?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *