Rubriky

Karibský korál navrátí nevhodně vytrhané obočí

Kdysi módní uzounké oblouky obočí způsobily, že dnes mnoho žen denně řeší otázku, jak jej domalovat, aby působilo přirozeně. Za chybějící chloupky v obočí často může i užívání léků nebo hormonální změny. Vítanou pomocí jsou proto boostery pro růst obočí, s nimiž lze dosáhnout dokonale přirozeného vzhledu.

 

Kvalitní séra na obočí dokážou znovu obnovit růst obočí i tam, kde již léta nerostlo. Tím, že aktivují vlasové folikuly znovu k růstu, je velká šance, že i dotenka vytrhané obočí znovu naroste do původního objemu a přirozeného tvaru,” říká, říká Christine Akbaba, přední rakouská stylistka, která zastupuje značku RefectoCil, světového lídra v úpravě řas a obočí.

V poslední době se největší oblibě těší séra s vysoce účinnou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil, což je výtažek ze vzácného karibského korálu Trsovníku lékařského. Ostatně účinky této jedinečné látky využívají v současnosti ve velkém také vědci. „Největší výhoda spočívá v tom, že tuto bioaktivní látku naše tělo vstřebává mnohem rychleji a lépe než látky vytvořené uměle. Proto se i žádoucí efekt – hustší, silnější a zdravější obočí – dostaví velmi brzy,“ upřesňuje Martin Janeček, který v České republice zastupuje značku BeautyLash.

 

Odměna za pravidelnost

Jak bude sérum účinné, to ovšem záleží i na dalších okolnostech, především na tom, jak pravidelně a v jakém intervalu jej budete aplikovat. Doporučeným postupem je nanášet booster (sérum) denně. Pokud každodenní interval dodržíte, můžete se z „nového“ obočí radovat nejpozději za 6 týdnů. Právě takovou dobu potřebuje ke svému účinkování například námi vyzkoušený BeautyLash Eyebrow Booster, který právě díky svému složení obsahujícímu klíčovou bioaktivní látku z Trsovníku lékařského dokáže proměnit řídké, slabé nebo příliš razantně vytrhané obočí opět v husté, pružné a přirozeně působící. Booster navíc obsahuje výtažek z aloe vera, který o obočí pečuje a propůjčuje mu krásný lesk.

Pozor na mastná odličovadla!

„Před nanesením séra je nutné důkladně zbavit obočí veškerého make-upu. Důležité je ale použít nemastná odličovadla, olejová báze by totiž bránila průniku účinné látky do kůže až ke kořínkům. Celá kúra by tak byla naprosto neefektivní,“ upozorňuje Martin Janeček a dodává, že samotná aplikace je velmi jednoduchá – Eyebrow Booster stačí nanést nejlépe večer po umytí a odlíčení obličeje na místa, na kterých chcete aktivovat růst obočí.

Krása je návyková

Každá žena by si samozřejmě přála, aby byl účinek séra trvalý a „nové“ krásné obočí vydrželo navždy. Ano, je to možné, ale pouze za podmínky, že budete booster používat pravidelně. Pokud aplikaci přerušíte, obočí postupně přestane dorůstat. Jakmile dosáhnete požadovaného vzhledu obočí, stačí už sérum nanášet pouze obden, případně 3x týdně. Pak bude výsledný efekt dlouhodobý a dokonalý.

BeautyLash Eyebrow Booster – sérum na obočí koupíte na www.beautylash.cz za 1 590 Kč.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Karibský korál navrátí nevhodně vytrhané obočí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *