Rubriky

Mariana Prachařová modelkou v Paříži

Influencerka Mariana Prachařová si opět vyzkoušela roli modelky, tentokrát přímo ve městě módy – v Paříži. A to při vzniku nové kolekce účesů pro jejího dvorního kadeřníka Honzu Kořínka. „Do Paříže jsem se těšila, už jsem tam párkrát byla, ale nikdy by mě nenapadlo, že tam pojedu fotit. To fakt ne,“ říká o této příležitosti Mariana Prachařová. Ze spolupráce vznikla kolekce s názvem SOULMATES (Spřízněné duše).

Celé focení bylo pro Marianu z počátku velkou neznámou. „Trochu jsem tušila, co mě čeká, ale realita byla pak jiná. Vlastně jsem zjistila, že se docela stydím a bylo pro mě hodně náročné fotit přímo v ulicích takového města, jako je Paříž. Naštěstí v našem super týmu to šlo zvládnout. Přiznám se ale, že kdyby nás pojila jen spolupráce na Instagramu, tak bych to snad asi ani nezvládla a nabídku odmítla,“ vzpomíná Mariana Prachařová.

Nejnáročnější pro ni bylo fotit se v extravagantních účesech. „Vím, že to bude asi znít divně, ale prostě nemám ráda, když se na mě strhává pozornost a přiznejme si, to účesy od Honzy Kořínka trochu budily,“ směje se a dodává, že se ale ve všech kreacích cítila dobře. „Všechny ty účesy se mi líbily, říkala jsem si, jaký je Honza kouzelník, protože mě nikdy nenapadlo, že by něco takového šlo z mých vlasů vytvořit.“

Slovy chvály nešetří ani kadeřník Honza Kořínek: „S Marianou spolupracujeme téměř už dva roky – za tu dobu jsme se už dost poznali a společný výlet spojený s focením účesů jsme už nějaký čas plánovali. A to, že se nám podařilo vytvořit tak skvělou fashion kolekci dokazuje jen to, že je nám spolu dobře, že nás spolupráce baví, že je to pro nás radost, že si důvěřujeme a tvoříme krásné věci.“

Soulmates (Spřízněné duše)

„Paříž pracovně navštěvuji několikrát ročně a miluju její atmosféru. A tak když jsme přemýšleli, kam do zahraniční na focení, volba byla jasná. Měli jsme to v hlavě u dlouho,“ říká Honza Kořínek. Ten na Marianě vytvořil hned několik zajímavých looků. Od hladkých vlasů, jednoduchých stylingů až po extravagantní účesy. „Fashion focení je trochu jiná disciplína, protože ne pokaždé jsou to účesy nositelné, často to bývají velmi výrazné stylingy,“ vysvětluje Honza a dodává, že je rád, že se podařilo ukázat, kolik zajímavých vzhledů se dá vytvořit na jedné jediné ženě. „Pokaždé je to pro mne výzva. Snažím se, aby byl každý účes jiný. Navíc musíte pracovat v trochu jiných podmínkách v ateliéru, kde máte klid, světlo, teplo a žádné okolní vlivy nezasahují do vaší práce,“ popisuje kadeřník a přiznává, že několik účesů musel vytvořit přímo v ulicích Paříže.

Utažené copánky v kombinaci s líčením působí velmi extravagantně, stejně tak i velmi objemný look v messy vzhledu. V kolekci soulmates najdete i ale jednoduchý wetlook nebo dva jednoduché drdoly ve tvaru „bananů“. „Nebyl jsem na to v Paříži sám, měl jsem s sebou super tým – kolegyni Liby Jůnovou, která mi pomáhala s přípravou vlasů, a našeho dvorního fotografa Petra Kozlíka, který vždy skvěle vymyslí lokaci a pojetí fotek,“ dodává Honza Kořínek.

Model: Mariana Prachařová

Účesy: Honza Kořínek

Asistence: Liby Jůnová

Make-up: Mariana Prachařová, Liby Jůnová

Styling: H&M, Jan Čtvrtečka

Foto: Petr Kozlík

Produkce: Production Honza Kořínek/Jan Čtvrtečka

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mariana Prachařová modelkou v Paříži”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *