Rubriky

Kde vládne vášeň

Oční kontakt. Naprosté ticho. Bod zápasu, kdy se naskytne příležitost. Hra dosahuje vrcholu, nastává změna. Ještě, než se míč dotkne země, rozzáří se hráčova tvář radostí: zářivou, vítěznou. Letos se Lacoste vrací na kurt s novou parfémovanou vodou Match Point.

Mimo hřiště

Inspirace: svoboda pohybu a odvaha. René Lacoste, vynikající tenisový šampion a geniální vynálezce, vytvořil bavlněnou polokošili petit piqué, která poskytuje větší pohodlí při hře. Muž, kterému říkají Krokodýl, byl také známý svým smyslem pro fair play a týmového ducha. Spolu se svými třemi spoluhráči vytvořil tým “Čtyři mušketýři” a šestkrát přivezl domů Davisův pohár. Na kurtu rozhoduje každý úder, každý tah může rozhodnout o výsledku a nic není ponecháno náhodě.

Lacoste pokračuje v poslání tohoto velkého vizionáře vytvářením produktů, které ve smyslu kolektivní hry odmítají podlehnout krátkodobým trendům a stylům. Ať už na hřišti nebo ve městě, zásadní jsou strukturované, rafinované střihy. Lacoste nabízí nadčasový, elegantní styl, který dává každému jednotlivci možnost vyjádřit svůj vlastní příběh.

Odvaha na kurtu

René Lacoste byl proslulý svým stylem hry: soustředěný, odhodlaný, odvážný. Právě tyto vlastnosti inspirovaly vůni Match Point, která je zároveň svěží i dřevitá; energická i hluboká.

Je alegorií na ty životní okamžiky, ve kterých se vše může změnit v jediné vteřině, rozhodnutí nebo setkání. Volba, kterou učiníte, vychází z neznámé intuice. Instinkt se mění v jistotu a vše se jeví v dokonalé jasnosti.

Match Point Eau de Parfum je prodloužením této příležitosti uchopené na místě; odrazem vzrušujícího pocitu, který pramení z mistrovsky a elegantně zajištěného vítězství.

Match Point Eau de Parfum

Rok po toaletní vodě se Lacoste vrací s toaletní vodou Match Point Eau de Parfum, která nabízí ještě větší intenzitu. Hraničně návyková dřevitá vůně, která ztělesňuje toho, kdo ji nosí. Sebevědomý a sebejistý muž, jehož síla spočívá ve schopnosti rozpoznat příležitosti a proměnit je v úspěch. Je si toho dobře vědom, je kdykoli připraven chopit se své šance a zažít ten hluboce uspokojující pocit úspěchu dosažený díky vlastnímu důvtipu.

Parfémovaná voda odhaluje svou intenzitu hned v prvním okamžiku, kdy citronová nóta probouzí smysly svými svěžími, živými a aromatickými aspekty, podobnými té vteřině těsně před zápasem. Když příležitost zaklepe na dveře, smysly se zostří a je třeba se rychle rozhodnout. Některé šance se naskytnou jen jednou za zápas. Čas se zastaví, tělo je připraveno.

Postupně se tento tón prolíná s extraktem hořce, který nabízí překvapivou hořkost přicházející jako příval adrenalinu. Tato jedinečná nóta odhaluje silnou energii a nečekanou houževnatost. Rozhodující okamžik nastává nyní, každý krok je vypočítaný, ale rozhodnutí bylo učiněno a nic nemůže změnit jeho průběh.

Přímo v centru dění se Match Point staví kolem vzrušujícího pačuli v intenzivním, pulzujícím výbuchu. Bod byl získán, zápas byl vyhrán. Trvá jen chvíli, než se tato skutečnost dostaví, anásledována hrdostí a uspokojením.

V této elegantní, návykové vonné stopě vstupuje do boje Vetiver, který vzdává hold smělosti a zahaluje tyto pocity novou silou. Vedle všech těchto bohatých aspektů ukotvuje toto odhodlání v paměti dřevitá nóta jako čichový referenční bod pro budoucí příležitosti.

„Chopit se tohoto zadání pro nás znamenalo pečlivě vytvořit podpis s tóny, které se postupně stávají prodloužením vlastního já. Experimentovali jsme s dřevinami, vnesli do nich pačuli, abychom skloubili hořkost hořce se silnými, výbušnými tóny vetiveru.“ Bruno Jovanovic a Jean-Christophe Hérault vyvinuli tuto Eau de Parfum v naprosté součinnosti a společně vytvořili jedinečnou, intenzivní vůni.

Originální flakon

Elegantní skleněný flakon Eau de Parfum je vyveden v gradientních tónech tmavě zelené barvy, aby vystihl intenzitu této vůně. Odkazy na tenis najdeme v každém detailu, od dna vytvarovaného jako otisk míčku dopadajícího na antukový kurt až po vzor rukojeti rakety na uzávěru. U této verze je název Match Point vyražen stříbrnou ražbou na černém pozadí. Je podtržen jedním tahem, rovněž ve stříbrné barvě, který odkazuje na linie tenisového kurtu. Elegantní podpis, stejně jako vůně.

Kampaň

Pro tento nový opus se Arnaud Valois vrací, aby se ocitl před objektivem Joshuy Woodse. Francouzský herec s magnetickýma zelenýma očima zachycuje veškeré odhodlání muže připraveného chopit se své šance.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kde vládne vášeň”

Napsat komentář