Rubriky

Zalijte své rty leskem a barvou

YSL Beauty představuje VERNIS A LEVRES WATER STAIN. Dlouhotrvající rtěnku jako žádnou jinou. Dodává rtům mokrý a intenzivní vzhled, který vydrží dlouhé hodiny, a přitom je pozoruhodně lehká. Jejímu intenzivnímu lesku se těžko odolává.

Cílem bylo vytvořit rtěnku s intenzivním leskem a barvou, která vydrží celý den, ale není po aplikaci na rtech těžká ani lepkavá. VERNIS A LEVRES WATER STAIN svou lehkou konzistencí na bázi vody a živými pestrými barvami splňuje všechna kritéria. Rtěnka se jednoduše vrství a vytváří lesk, který může být jemný nebo intenzivní… Jak budete chtít!

Rtěnka navíc o rty pečuje. Inovativní receptura, která se ze 40 % skládá z vody, vytváří na rtech jedinečný tenký film, který je zahaluje chladivou a hydratační vrstvou. Chcete-li dosáhnout dokonalého vzhledu, naneste jednu vrstvu a docílíte lehkého barevného zvýraznění rtů. 2 až 3 vrstvy zajistí plné barevné krytí a lesk pro rafinovaný a dramatický vzhled.

Díky unikátnímu zvlněnému aplikátoru s duálním tvarem naberete vždy optimální množství produktu, které pak nanesete přesně tam, kam potřebujete. Tenká vrstva rtěnky se dokonale aplikuje na křivky vašich rtů pro žádoucí, dokonalý vzhled.

Rouge Déluge, In Berry Deep, Bain de Corail… názvy 12 odstínů v kolekci VERNIS A LEVRES WATER STAIN jsou všechny inspirovány lehkou texturou rtěnky na vodní bázi. Barevná škála zahrnuje výběr tělových, oranžových, růžových a červených odstínů, které navrhl kreativní ředitel YSL Beauty Tom Pecheux.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zalijte své rty leskem a barvou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *