Rubriky

Kosmetika tak čistá, že by se dala i jíst

Edible Beauty, australská značka kosmetiky, přichází s ojedinělým konceptem – každá ingredience v produktech je tak čistá, že by se klidně dala i sníst. Neobsahuje tedy nic, co byste nemohli dát na kůži, nebo dokonce sníst. Žaludku by krémy asi příliš nechutnaly, pokožce určitě ano. Výrobky Edible Beauty jsou nabité minerály, antioxidanty a živinami, jejichž používání se okamžitě projeví na vzhledu: pleť je zářivá, zdravá, chráněná a přirozeně krásná!

Každá složka ve výrobcích Edible Beauty byla vědomě vybrána na základě svých osvědčených terapeutických účinků a je plná povzbuzujících a regeneračních živin, které pomáhají vyživovat pokožku, tělo i mysl. Produkty Edible Beauty obsahují nejrůznější původní divoké australské byliny s řadou léčivých vlastností. Pěstují se v jejich přirozeném prostředí a jsou jedinečné vysokým obsahem antioxidantů, jenž je předurčuje k tomu, aby mohly přežít drsné podmínky odlehlých a suchých oblastí, kde rostou. Tento antioxidační obranný systém se přenáší na kůži, což má za následek silné terapeutické a regenerační účinky.

Edible Beauty pokožku po létě dokáže dostat do formy, obnoví její pružnost a dodá jí tolik potřebnou vláhu. Představujeme tři Edible Beauty bestsellery:

Čisticí pěna Sleeping Beauty

Delikátní čisticí maska na spaní je určená k vyčištění, sjednocení a zjemnění pleti pro dosažení zářivého a odpočatého vzhledu. Bude dokonalým doplňkem k vašemu nočnímu rituálu péče o pleť.

Australská růžová hlína a sopečný minerál zeolit čistí pokožku, odstraňují nečistoty, čímž předchází vzniku pupínků a zároveň podporují obnovu a regeneraci kožních buněk. Avokádový olej redukuje přebytečnou produkci kožního mazu a zklidňuje, zatímco acai a olej ze semen čajovníku hydratují a vyživují pokožku a podporují její dokonalou zář. Základem této pěny je uklidňující gel z aloe, který je bohatý na antioxidanty (polyfenoly) a živiny, které hydratují a vyživují, urychlují hojení pleti a zlepšují pružnost pokožky.

Způsob aplikace: Naneste silnou vrstvu po vyčištění, tónování a aplikaci séra před spaním. Nesmývejte. Ráno se probudíte se svěží a zářivou pletí! Používejte dvakrát až třikrát týdně. Ve dnech, kdy nepoužíváte masku, použijte na noc svůj obvyklý hydratační přípravek.

Lehký hydratační krém No.4 Vanilla Silk

Luxusní lehký hydratační krém s přírodním SPF je bohatý na přírodní AHA a antioxidanty. Obsahuje výtažky z množství volně rostoucích australských bylin, které jsou silnými antioxidanty. Aktivní koktejl živin zvyšuje pevnost pokožky a zároveň ji vyživuje. Australské přírodní poklady Davidson Plum a Lemon Aspen podporují přirozenou pružnost pleti, zatímco ostružiny poskytují přirozenou ochranu před sluncem. Esence z čistého vanilkového extraktu jemně svádí smysly a doplňuje luxusní zážitek z používání tohoto krému.

Hydratační sérum Probiotic Tonic

Tento přípravek obohacený živým probiotickým kmenem Lactobacillus Bulgaricus obnovuje rovnováhu mikrobů pleti, podporuje optimální zdraví pokožky a odolnost proti akné, vnějším agresorům a podráždění. Silný ochranný a hydratační účinek zajišťuje intenzivně vyživující jojobové mléko a extrakt z březových lístků nabízí silnou ochrannou bariéru a jako bonus okamžité stáhnutí pórů v pokožce.

Intenzivně hydratační probiotická infuze pro pleť byla vyvinuta s cílem optimalizovat zdraví mikrobiomu vaší pleti a zvýšit odolnost kožní bariéry pro jasnou a mladistvou pleť.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kosmetika tak čistá, že by se dala i jíst”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *