Rubriky

Kovově měděná barva podzimu

Kovově měděná barva podzimu

V sezoně podzim a zima se pravidelně do módy vracejí měděné odstíny. Letos rovněž patří k nejžádanějším, mají však metalický nádech. Extrémní až zrcadlový lesk zvyšuje intenzitu barev a zároveň dodává vlasům zdravý vzhled.

Kouzlo měděných barev vlasů spočívá v tom, že vyhovují všem odstínům pleti a lze je snadno vytvořit nositelkám na míru. Podle jejich vkusu může být odstín odvážný nebo jemný. Pro ženy, které mají blonďaté či světle hnědé vlasy, je poměrně snadné dosáhnout požadované barvy. Hodně tmavé vlasy je ale někdy nutné předem zesvětlit, aby se dosáhlo toho správného odstínu.

Péče o měděné vlasy, které nejlépe vypadají, když jsou zářivě lesklé, je základem úspěchu. Důležité je používat šampon a kondicionér na barvené vlasy a několikrát měsíčně vyměnit kondicionér za masku na vlasy, která dodá všechny potřebné živiny a uhladí povrch vlasových vláken. Na vlhké vlasy doporučují kadeřníci aplikovat sérum nebo vlasový olej. Zabrání to krepatění vlasů a třepení konečků a dodá další lesk.

Je třeba věnovat pozornost také úpravě vlasů. Lehké zvlnění a elegantní styling předvedou tento nádherný odstín v celé jeho kráse. K tomu nejlépe poslouží fén nebo kulma, jen je nutné před jejich použitím aplikovat na vlasy sprej na ochranu vlasů před teplem. Na závěr pak odborníci doporučují použít speciální sprej pro fixaci a zvýraznění lesku.

Suzie McGill, umělecká ředitelka Rainbow Room International a Schwarzkopf UK Ambassador

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kovově měděná barva podzimu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *