Rubriky

Král náhrdelníků z nejdražších perel světa

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. Působivý perlový náhrdelník kombinuje více superlativů. Dokonale kulaté perly z jižního Pacifiku se mohou pochlubit ohromujícím průměrem 18-20 mm a jejich lesk nese ocenění AAA, což je pro tuto velikost velmi vzácné. Jejich povrch je prakticky bezchybný a jemný, bílo-růžový lesk, který je obklopen perletí. Tento perlový základ obklopuje tři „perly“, které obsahují 630 třpytivých briliantů nejvyšší kvality s celkovou hmotností přes 20 karátů. Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace.

Každá z těchto nádherných perel je skutečná vzácnost. Jeden náhrdelník s 21 těmito perlami je vrcholem přibližně 120 let perlové kultivace. Mnoho let trvalo, než byly jednotlivé perly, tyto klenoty moře, nalezeny, aby v náhrdelníku Maxima dnes společně zářily. Tyto kulaté krásky pocházejí z prémiové farmy Clipper Pearls, kterou vlastní zkušený perlový farmář Rosario Autore. Vyživuje a pečuje o své citlivé perlové ústřice v čisté vodě Quandong Point, tři kilometry od australského pobřeží. Patří k druhům Pinctada maxima, největším z jejich rodu, ve kterém třpytivé „královny perel“ zrají.

Teplé a jasné vody korálového útesu Quandong Point jsou bohaté na živiny a vytvářejí dokonalé prostředí pro tyto citlivé mořské obyvatele. Díky chráněnému ekologickému systému a péči, s jakou Rosario Autore pečuje o perly, bylo možné sklidit nádherné jižní tichomořské perly náhrdelníku Maxima. Trpělivost, zkušenost a štěstí byly nutné ke sběru 21 perel této velikosti a kvality. Stálo to za to úsilí: Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace. Je to pýcha a radost Jörga Gellnera, perlového nadšence, kterému jeho přítel a partner Rosario Autore prodal svůj cenný poklad. „Je mi ctí, že mohu nabídnout toto mistrovské dílo,“ prohlašuje Jörg Gellner s nadšením.

„Cítím se v něm kouzelně. Jako bych se na chvilku ocitla v pohádce a z oříšku si vytáhla to, co mě okamžitě proměnilo v princeznu,“ řekla herečka Sandra Nováková, která si náhrdelník vyzkoušela.

Perly Gellner jsou exkluzivně k dostání v butiku Halada.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Král náhrdelníků z nejdražších perel světa”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *