Rubriky

Symbol romantiky se špetkou tradice

Podmanivě ženský a květinově okouzlující – právě takový je nový SYMBOL – dámská vůně, kterou nás Princezna Marina de Bourbon zve do svého moderně romantického světa okořeněného špetkou tradice. Jde o novou vůni uvedenou ke 25. výročí značky.

Něžné bílé květy symbolizující jemnost i smyslnost nás vedou přímo k duši romanticky zasněné, a přitom odzbrojujícím způsobem spontánní ženy. Překvapivě svěží květinovou kompozici otevírá jarní akord prvních květů rozjasňující tvář přírody po smutné zimě, šeřík a zimolez. Následuje úchvatná kytice uvitá z tuberóz a bílého jasmínu sambac, která tvoří srdce vůně. Závěr se pak odvíjí ve znamení smyslného magnetismu světlého dřeva prostoupeného hřejivými a svůdnými tóny kosatce a pižma.

Vše podtrhuje flakon pojatý v oblých liniích Art Noveau známého u nás jako secese. Obsahuje detaily inspirované obložením zdí slavného francouzského zámku Versailles i vzory objevující se na výšivkách z 18. století. Křišťálový flakon nechává k ambrové tekutině ve svém nitru pronikat paprsky světla a umocňuje tak celkový dojem z vůně. Boky ovíjejí stylizované listy vavřínu zdůrazňující ryzost obsahu. Celkový dojem podtrhuje zlatý uzávěr vytvarovaný do podoby královské koruny, který upomíná ke slavné historii značky i její provázanosti s urozeným světem vysoké francouzské šlechty. Eleganci násobí také čistě bílá krabička zdobená stylizovanými zlatými ornamenty doplňujícími značku a název vůně.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Symbol romantiky se špetkou tradice”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *