Rubriky

Krása hodná trůnu

Díky první spolupráci značky Urban Decay a HBO vzniklo něco úžasného pro milovníky perfektního make-upu a fenoménu Game of Thrones. Kolekce Urban Decay | Game of Thrones je inspirovaná nejoblíbenějšími místy v Západozemí a silnými ženami ze Sedmi království. Od pobřeží Dračího kamene až po severní zamrzlá území za Zdí, s novou kolekcí je jen na vás, které postavě se chcete přiblížit. Buďte zasaženi lookem inspirovaným rodem Starků, Targaryenů, Lannisterů nebo Bílými chodci. Staňte se součástí příběhu Hry o trůny.

ALL EYES ON VICTORY

Součástí limitované kolekce je paletka UD| Game of Thrones Eyeshadow Palette vyzbrojená 20 očními stíny, včetně čtyř holografických přechodových stínů. Je to sběratelská edice, kterou musíte mít. Paletka je téměř jako kniha, otevřete a čtete citaci Daenerys Stormborn. Po otevření první části se před vámi objeví Železný trůn, protože tato paletka je určitě hodna takového trůnu. Z boku pak vysunete paletku stínů jako takovou.

Přísahejte věrnost rodu Targaryenů, Lannisterů či Starků – nebo i Bílým chodcům s touto paletkou očních stínů. Každý z nich představuje sílu, moc a rozdílnou taktiku v boji o trůn Sedmi království: Rod Targaryenů (lesklé tóny drahých kamenů), rod Lannisterů (metalické královské matné a lesklé tóny), rod Starků (kouřové matné a neutrální lesklé tóny) a Bílí chodci (ledové a mrazivé lesklé tóny). Můžete být královnou každého z těchto rodů.

FOR THE THRONE

Buďte správně vyzbrojena. Jeden z posledních mečů z valyrijské oceli vám dodá odvahu. Vyzbrojena speciálním štětcem na oční stíny budete neohrožená. Unikátní meč Jon Snow’s Longclaw dokáže vrstvit a roztírat oční stíny nebezpečnou silou. Zvolte jako svoji zbraň kvalitní valyrijský syntetický štětec.

Odzbrojte nepřítele svou elegancí. Malý, zato pružný meč jako jehla. Všemocný plochý štětec na oční stíny Arya Stark’s Needle Flat Eyeshadow Brush je mistrem preciznosti: skvěle se hodí pro aplikaci na celé oční víčko i dokonale vypracované oční linky. Tento vysoce kvalitní meč, vyráběný bez testování na zvířatech, je základní pomůckou, ať už se rozhodnete pro jakýkoli look.

ROZJASNĚTE SEDM KRÁLOVSTVÍ

Rozjasněte svoji pleť a Sedm království před vámi poklekne. Rozjasňující paletka Mother of Dragons Highlight Palette obsahuje tři nové rozjasňující odstíny Afterglow podle jmen draků: Drogon (ledově růžová), Viserion (metalická zlato-béžová) a Rhaegal (metalická bronzová). Aplikujte je samostatně, nebo je můžete vrstvit a vytvořit si tak look na míru. Lehoučká, velmi najemno umletá formule je super hebká, snadno se roztírá a vydrží až 8 hodin.

Pociťte sílu draků a staňte se Daenerys Stormborn z rodu Targaryenů, Královna Andalů a prvních lidí, Khaleesi velkého Dothrackého moře, Ničitelka okovů a Matka draků. Jen váš podpis by byl možná trošku dlouhý, proto sáhněte raději po paletce.

OVLÁDNĚTE OHEŇ

Tajná zbraň k ovládnutí dračího ohně? Game of Thrones Lip & Cheek Stain z vás udělá vládkyni celého Západozemí. Univerzálně lichotivá červeň z rodu Targaryenů dodá vašim rtům i tvářím dokonalý průsvitný červený nádech. Stačí nanést jednu až dvě kapky na konečky prstů a rozetřít je na rty nebo na líce.

VYZNAČTE HRANICI

Nic vás nedokáže připravit na dlouhou bitvu lépe než voděodolná tužka na oči 24/7 Glide-On Eye Pencil, nyní ve čtyřech odstínech kolekce UD | Game of Thrones: Lannister Gold (metalická zlatá), Winterfell Snow (proměntlivá bílá), Dragon Smoke (kouřová holografická černá) a Night King (třpytivá tmavě zelenomodrá). Při aplikaci je formule každého odstínu krémová a hebká, po zaschnutí se nepohne ani o píď a rozhodně vydrží víc než ZEĎ.

RTĚNKA JE TOU NEJLEPŠÍ ZBRANÍ

Čtyři odstíny rtěnky Vice Lipstick v limitované kolekci Urban Decay | Game of Thrones jsou tu, aby vládly: Cersei Lannister (zářivě metalický bronz), Daenerys Targaryen (ohnivá metalická červeň), Sansa Stark (hřejivý broskvově neutrální tón), a White Walker (temně vínová). Super krémová formule s intenzivním pigmentem vydrží dlouhé dny i ještě delší noci. Zajistí vám polibek, který vám dá třeba Jon Snow?

 

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Krása hodná trůnu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *