Rubriky

Střevíček pro nevěstu

Rozkvetlé jaro je oblíbeným obdobím pro oslavy, křtiny nebo svatby. Také patříte k těm šťastným, které se letos chystají říct své milované polovičce „ano“? Jsou vaše přípravy na svatbu v plném proudu? Výběr květinové výzdoby či obědového menu je samozřejmě důležitý, ale nezapomínejte v tom shonu především na sebe! Nevěsta je tou, která má svou krásou všechny okouzlit!

Je už zkouška svatebních šatů úspěšně za vámi a přemýšlíte, jak svůj look dovést k dokonalosti? Nepodceňujte volbu správných doplňků a obuvi! Užívejte si svůj den „D“ naplno a nenechte si ho pokazit diskomfortem v nepohodlných lodičkách. Objevte novinky z kolekce Deichmann a vklouzněte do svatební obuvi, ve které protančíte bez problému celý den i noc.

Vysoké jehlové podpatky vám sice vykouzlí nohy dlouhé až do nebe, ale na svatební den se příliš nehodí. Dejte přednost elegantním bílým lodičkám na pevnějším středně vysokém podpatku.

Toužíte vyzkoušet něco netradičního? Vsaďte na top trend jarní sezony, slingback obuv! Oslňte v půvabných ženských modelech s otevřenou patou. Chystáte svatbu v teplejších jarních měsících? Alternativou ke svatebním lodičkám mohou být i minimalistické bílé sandálky na blokovém podpatku.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Střevíček pro nevěstu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *