Rubriky

Krása, kterou si sestavíte sami

Značka Capolavoro, jejíž šperky zakoupíte v buticích Halada, přináší řadu Espressivo s náhrdelníkem Espressivo Highlight, který si můžete dotvořit sami.

A to je právě pro klenotnickou značku Capolavoro typické – skryté detaily, které jsou rozmanité a umožňují bez námahy přepnout ze sofistikovaného na hravý look, překonat konvenční a obyčejné. Jedním z nejlepších příkladů je řada Espressivo, doplněná náhrdelníkem Espressivo Highlight. Na první pohled nadčasový, klasický a rafinovaný, neustále fascinující na druhý, třetí nebo tisící pohled. S tímto výrazným náhrdelníkem a jeho oboustrannými diamantovými přívěsky budete vždy vypadat zářivě. Je jen na vás, kam který upevníte. K dostání exkluzivně v Halada klenotnictvích.

Náhrdelník Espressivo Highlight – růžové a bílé 18karátové zlato, růženín, morganit, ametyst, london blue topaz, topaz, granát, diamanty

O značce Capolavoro:

Italské slovo „capolavoro“ znamená „mistrovský kus“, což dokonale vystihuje filozofii této značky. Klenotnictví Capolavoro bylo založeno v roce 1991 Gerhardem Fritschem, který nacházel inspiraci v německém Mnichově a italské Florencii při návštěvách galerií a muzeí, kde neúnavně obdivoval slavná mistrovská díla. Jednou z vizí značky Capolavoro je snaha nabídnout každé ženě klenoty, které jí zcela okouzlí. Přední designéři navrhují mimořádná šperkařská díla pro každou příležitost a každou náladu. Šperky podtrhují jedinečnou ženskou krásu a osobitost. Odrážejí hlubokou vášeň, bezbřehou energii i radost ze života.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Krása, kterou si sestavíte sami”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *