Rubriky

STOP pocení!

Deodoranty Borotalco Invisible byly vyvinuty speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách. Exkluzivní složení s obsahem Microtalca efektivně absorbuje pot, zajišťuje příjemně suchou pokožku a poskytuje 48hodinovou ochranu před pocením. Deodoranty Borotalco Invisible mají příjemnou dlouhotrvající vůni, jsou bez alkoholu a dermatologicky testovány.

 

Na letní měsíce doplňuje tuto řadu praktický tuhý deodorant Borotalco Invisible, který se skvěle vejde do kabelky, plážové tašky, nebo klidně i do ledvinky.

To, co odlišuje produkty Borotalco od ostatních, je Microtalcum. Unikátní, jemně mletý mastkový prášek s jedinečnou vůní, je známý svou mnohostranností a vysokou kvalitou. Microtalcum účinně absorbuje, zklidňuje, osvěžuje a zanechává pokožku sametově hebkou. Borotalco deodoranty jsou díky exkluzivnímu složení s obsahem Microtalca vynikajícím spojencem proti pocení. Antiperspiranty omezují pocení až na 48 hodin a mají antibakteriální účinky. Microtalcum dodatečně absorbuje pot a zanechává pokožku hladkou, suchou a bez podráždění.

Patří černá a bílá mezi vaše nejoblíbenější barvy? S Borotalco Invisible najdete skvrny jen na vašem mazlíčkovi.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “STOP pocení!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *