Rubriky

Kterou smetanovou zmrzlinu máte nejraději?

Zavřete oči a nechte vaše myšlenky odplout k prémiové řadě Pegas, která je určena všem milovníkům smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládové polevě. Právě tyto lahodné zmrzliny od Primy českým zákazníkům chutnají nejvíce. A dokážete si tipnout, která příchuť vede v prodejích?

Možná jste odpověděli stejně jako celá řada dalších milovníků zmrzliny. Nejprodávanější zmrzlinou Pegas je už několikátou sezonu Premium Almond, která neobsahuje žádný rostlinný tuk, ale pouze pravou smetanu, kvalitní mandle a je zalitá jednou z nejkvalitnějších čokolád, tak neodolatelně se rozpouštějící na jazyku. Ovšem Prima zmrzliny ve své řadě Pegas letos představují i další své favority, které mají vysokou šanci na úspěch na vítěze a oblíbence nejednoho z nás. Pojďme si je představit.

Pegas Premium Almond (460 ml)

Nejprodávanější zmrzlina vůbec si určitě zaslouží větší pozornost i po designové stránce. Rodinné balení jedné z nejoblíbenějších zmrzlin Pegas Premium Almond se letos představuje v novém obalu. Ten je ovšem stále plný smetanové zmrzliny s čokoládovou polevou a kousky mandlí, které chutnají jako samotné nebe. Náhražky zde nečekejte, jen pravé ingredience. Sledujte složení: smetanový základ je provoněný pravou vanilkou bez rostlinných tuků.

Pegas Premium Almond

Lahodná chuť Pegas Premium Almond je k dostání současně i jako nanuk. Jedinečná smetanová zmrzlina bez rostlinných tuků provoněná jemnou vanilkou vytváří chuť, jenž je nezaměnitelná a lahodná. Zmrzlina je zalitá do čokolády s mandlemi, které dotahují tuto jedinečnou chuť k dokonalosti. I v případě nanuku je složení kvalitní a kompletně bez náhražek.

Pegas Premium 3CHOCO

Smetana a čokoláda. Jednoznačně kombinace, která je základem úspěchu většiny Pegas zmrzlin. Ale vyzkoušeli jste někdy smetanu a hned tři druhy čokolády najednou? Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná tou nejkvalitnější smetanou. Zaručená slast nejen pro všechny chocoholiky. Pravá čokoláda a smetana, bez přidaných rostlinných tuků.

Pegas Premium White (460 ml)

Dlouho očekávaná novinka pro letošní sezonu z řady Pegas Premium. Smetanový základ bez přidaných rostlinných tuků je provoněný pravou vanilkou. Tyto dvě složky v kombinaci s bílou čokoládou, která splňuje certifikaci UTZ, přinášejí vaším chuťovým pohárkům naprostou nirvánu.

PRIMA TIP: Na to nejlepší se vyplatí počkat, dokonce i zmrzlina v kelímku potřebuje čas. Po otevření tedy vyčkejte 5–10 minut, teprve pak se naplno pusťte do objevování nových chutí. Zkuste to i s nanukem, stačí pár minut, je to lahůdka.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kterou smetanovou zmrzlinu máte nejraději?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *