Rubriky

Květinová vůně plná duhové energie

Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakonku, který kterou slavná italská značka Salvatore Ferragamo otevírá novou kapitolu v historii svých dámských parfémů. Jiskřivá a svěží kaskáda tónů vyvolává pocit radosti ze života, navozuje optimismus a přináší s sebou třpytivou energii. Dámská vůně Amo Ferragamo Flowerful probouzí fantazii a přenáší vás do světa plného barev, snění, dobrodružství a krásy.

Originálně tvarovaný flakonek Amo pableskující duhovými odstíny byl vytvořen pomocí nové technologie PrismaTM, při níž dochází k jedinečné interakci mezi světlem a sklem. Svým pojetím připomíná slavný „květinový podpatek“, který si legendární obuvník hvězd Salvatore Ferraga mo nechal patentovat v roce 1939.

Celou kompozici otevírá autorka vůně Marie Salamagne klasickým italským, svěže nahořklým akordem kombinujícím květy citrusu yuzu s černým rybízem. Srdce tepe v květinově ovocném rytmu, jemuž dominují bílé pivoňky, jasmín a švestkové květy. V samém závěru se dostávají ke slovu sušší smyslné tóny vanilky, ušlechtilého světlého dřeva a pižma. „Chtěla jsem vytvořit takovou vůni, která by vás každý den donutila usmát se a v duchu se projít duhovou zahradou plnou rozkvetlých stromů, keřů i květinových záhonů. Proto jsem volila květy a tóny, které patrně v přírodě na jednom místě nepotkáte, ale tady vytvořily harmonický a svěží proud pozitivní energie,“ objasňuje Marie Salamagne.

Eau de Toilette (30 ml za 1 359 Kč, 50 ml za 1 959 Kč, 100 ml za 2 649 Kč), Bath and shower gel (200 ml za 839 Kč), Body lotion (200 ml za 969 Kč) zakoupíte exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Květinová vůně plná duhové energie”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *