Rubriky

Ledová svěžest pro muže

Společnost HUGO Parfums uvádí kampaň #MyTimeIsNow pro novou limitovanou edici parfémů HUGO BOSS, jejíž tváří se stává Liam Payne. HUGO NOW je nová pánská vůně inspirovaná silou okamžiku. Liama Payne by měl inspirovat všechny své následovníky k pochopení důležitosti každého okamžiku jejich života. A nejdůležitější okamžik života je Teď.

„Pro mne osobně ,My Time is Now’ je chvíle, kdy jsem šťastný a pyšný na to, kdo a kde jsem. Když si užívám ,svůj volný čas‘ s blízkými i jejich neuvěřitelnou inspiraci a podporu během celé mé kariéry,” říká Liam Payne, HUGO Ambassador.

HUGO NOW limited edition

HUGO NOW, je ledová svěží vůně, kterou vytvořil perfumer Frank Voelkl a řadí se do rodiny aromatická vodní. V hlavě se otevírá špetkou kardamomu, jehož kořeněný nádech je kombinován s ostrou energií citronové šťávy, které se snoubí v dokonalé svěží kompozici. Tato svěžest se přesouvá dále do srdce, kde je zjemněna lehkým tónem levandule. Tam se také do kompozice přidává osvěžující mentolová vodní esence Aquozone, která přináší schladivou vodní svěžest. Svěží maskulinní tón vám umožní dokonale procítit NOW moment. V základu nalezneme elegantní notičku Havajského vetiveru, plného protikladů: jemného a mužného, studeného a zároveň teplého, prostě dokonalého aspektu pro vytvoření velkoměstské modern a mužné vůně. Olfaktorické složení kompozice této nejnovější vůně Hugo Boss dodává svému nositeli odvahu objevovat neznámé, a to TEĎ/NOW, neboť jen a pouze TEĎ/NOW je ten správný čas.

HUGO NOW se objevuje v duchu své již tradiční jednoduchosti. V ikonickém HUGO flakonu. Jeho matná, modrá barva evokuje barvu nebe. Neboť to je jediná hranice, která vás může omezovat, pokud doopravdy věříte v sebe sama. Jako zásoba sebevědomí, působí tento parfém také jako připomínka toho, aby nositel ocenil každou příležitost a chopil se výzev, které jej na jeho cestě potkávají. Aby na této cestě uspěl.

Liam Payne: ztělesnění HUGO NOW

Zpěvák, producent a umělec, kterého na Instagramu sleduje více než 20 milionů fanoušků. Právě on zosobňuje a vede novou generaci, která uznává teorii, že trvání na správnosti svého názoru není otázka věku, ale nastavení mysli. Ví, že život je o prožití a uvědomění si okamžiků, které právě prožíváme. Že jediný způsob, jak změnit svůj život, je trvat na svobodě a vůli snít, sdílet a realizovat.

HUGO NOW je k dostání od ledna 2020 ve všech parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ledová svěžest pro muže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *