Rubriky

Střevíčky jako pro Popelku

Období klasických pohádek skončilo, ale zato se blíží plesová sezona. Můžete si chvíli připadat jako Popelka a zatančit si na bále se svojí drahou polovičkou. Nepodceňte výběr pohodlné společenské obuvi. Vyberte si takovou, ve které můžete protančit opravdu celou noc. Objevte elegantní lodičky z aktuální kolekce Deichmann a blýskněte se ve stylovém atraktivním modelu.

Ples je významnou společenskou událostí, která si žádá určitý dress code. Dámy se rády předhánějí v tom, která vynese co nejpoutavější a nejoriginálnější garderobu, ale určitě by neměly zapomínat ani na správný výběr obuvi. Vyhněte se společenskému faux pas a zainvestujte do dokonalého plesového obutí. Buďte hvězdou večera ve společenské obuvi na vysokém podpatku z kolekce Deichmann! Ideální jsou lodičky s uzavřenou špičkou, které barevně ladí k šatům.

Nic nezkazíte nadčasovými černými nebo tělovými lodičkami. Ty se hodí téměř ke všemu. Trendem jsou také odvážnější metalické modely. Odcházíte z tanečního parketu jako poslední? V tom případě zvolte raději pohodlnější lodičky buď na středně vysokém jehlovém podpatku, nebo na podpatku blokovém. Větší stabilitu vám propůjčí také lodičky s přezkou kolem kotníku či přes nárt.

 

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Střevíčky jako pro Popelku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *