Rubriky

Ledově zářivá vánoční kolekce

Značka NYX Professional Makeup připravila pro letošní Vánoce ledově zářivou kolekci Diamonds & Ice, ve které nechybí nic ze seznamu vašich tajných přání. Buďte dramatická, nepřehlédnutelná a rozzářená jako ten nejvzácnější diamant. Kolekce je plná oblíbených produktů značky v jedinečných baleních inspirovaných vzácnými diamanty. Třešničkou na dortu je adventní kalendář s 24 ikonickými produkty, díky kterým si budete přát, aby odpočítávání dní do Vánoc nikdy neskončilo. Na seznam vánočních přání stačí tento rok napsat jediné – Diamonds & Ice, please!

Adventní kalendář

24 dní do Vánoc, 24 ikonických produktů. Nepřehlédnutelný adventní kalendář z kolekce Diamonds & Ice vás každý den potěší jedním ikonickým produktem, který rozzáří vánoční svátky i nejednu silvestrovskou party. Je jen na vás, kdy začnete odpočítávat, s adventním kalendářem NYX Professional Makeup limity neexistují. 3, 2, 1… Diamond & Ice, please!

Dostupné v: Douglas, Notino

Pro nepřehlédnutelné oči

EPIC INK LINER

Linky Epic Ink Liner vás uhranou nejen precizním výsledkem očních linek, ale i výrazným balením plným třpytek. Linky jsou voděodolné a podtrhnou každé líčení.

Dostupné v: Notino

LIFTSCARA ORNAMENTAL

Oblíbenou řasenku pro objem a natočení řas On the Rise Liftscara nyní najdete v nepřehlédnutelném balení, které už žádný další vánoční papír nepotřebuje. Uděláte radost sobě, nebo kamarádce?

Dostupné v: Notino

GLITTER GOALS LINER VAULT

Hitem letošních Vánoc je sada 5 třpytivých očních linek Glitter Goals Liner Vault, které po svátcích do šuplíku rozhodně nesklidíte. Perfektně se budou hodit hned o pár dní později na silvestrovskou party. Buďte nepřehlédnutelná s linkami, které promění i to nejvšednější líčení v nezapomenutelný look.

Dostupné v: Notino

PALETKA METALICKÝCH OČNÍCH STÍNŮ

Paletka šestnácti metalických očních stínů 16-Pan Shadow Palette je perfektní pro vytvoření odváženého looku, ve kterém není o vánoční třpyt nouze. Nechte se inspirovat diamantovou paletkou plnou zářivých barev a nedejte nudě šanci.

Dostupné v: Notino

SHADOW & LINER KIT

Sada pro dokonalé oči obsahuje černé linky Matte Liquid Liner s matným finišem a paletku očních stínů v teplých neutrálních odstínech Ultimate Shadow Palette, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Je jen na vás, zda si s nimi vytvoříte classy a nadčasový look, nebo výrazné dramatické oči.

Dostupné v: Douglas, Rossmann

Pro neodolatelné rty

MATNÉ RTĚNKY SOFT MATTE LIP CREAM

Nevíte, který odstín oblíbené matné rtěnky Soft Matte Lip Cream vybrat kamarádce jako dárek? Darujte jí balíček tvarovaný jako diamant plný 5 matných odstínů, které zahalí rty do krásně sytých barev. Kdo říkal, že si musíte vybrat jen jednu?

Dostupné v: Notino

MATTE LIPPIE SET

Skvělá zpráva pro milovnice matných rtěnek Suede Matte Lipstick značky NYX Professional Makeup. V sadě Matte Lippie Set najdete hned 12 odstínů, mezi kterými si vyberete ten pravý pro jakoukoliv příležitost. Proměňte své rty v ozdobu letošních Vánoc se rtěnkami Suede Matte Lipstick.

Dostupné v: Notino

Pro vaši tvář

MINI SETTING SPRAY KIT

Praktický balíček pro dlouhodobou výdrž vašeho make-upu obsahuje trio fixačních sprejů Mini Matte Finish Setting Spray, Mini Dewy Setting Spray a Mini Radiant Finish Setting Spray.

Dostupné v: Douglas, Notino, Rossmann

PRIME & SET KIT

V krásném třpytivém balení najdete nezbytnosti pro dokonale matnou pleť – podkladovou bázi pod make-up s dlouhotrvajícím efektem Shine Killer Primer a fixační sprej Matte Finish Setting Spray, který na závěr make-up krásně zafixuje a vytvoří lehký matný finiš. Už žádný nechtěný lesk!

Dostupné v: Douglas, Notino, Rossmann

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ledově zářivá vánoční kolekce”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *