Rubriky

Kabelek není nikdy dost!

Žena nemá nikdy dost kabelek. Pokaždé, když se probírá sbírkou svých úlovků, zjišťuje, že právě pro tuto konkrétní společnost jí správná kabelka chybí… Pokud se právě chystáte na nákup dalšího kousku, inspirujte se modely z kolekce Deichmann.

Jakou kabelku ženy nejčastěji kupují? Univerzální na každodenní nošení. Nejvhodnější jsou středně velké kabelky pevného tvaru se dvěma delšími uchy, případně crossbody popruhem. Dají se tak nosit nejen v ruce či na předloktí, ale i zavěšené přes rameno. Navíc pojmou všechny nezbytnosti, od diáře a tabletu až po hračky vašich ratolestí. Pokud se vám více líbí kufříkové kabelky, ani s nimi nešlápnete vedle. Unosíte je do práce, na odpolední kávu s kamarádkou i na večírek.

Jestliže už máte dost modelů v černé barvě, jistě si vyberete některý z modelů v zemitých odstínech, pastelových, či dokonce výrazných barvách. Pokud zvolíte kabelku zdobenou zajímavými aplikacemi či kovovými ozdobami, stane se z ní rázem natolik výrazný doplněk, že už nemusíte složitě přemýšlet nad dalšími.

Nosíte do práce hromadu věcí a při návratu domů vás ještě čeká nemalý nákup v obchodě? Vybavte se prostornou kabelkou typu shopper. Do ní hravě ukryjete všechno, včetně zmíněného nákupu. Pamatujte ale, že každodenní jednostranná zátěž tělu neprospívá, a proto se příliš častému nošení těžké velké kabelky vyhýbejte.

Patříte ke šťastným ženám, které si bez problémů vystačí s malou crossbody kabelkou? Upoutejte pohledy okolí kožešinovým modelem, malou kabelkou s výrazným kovovým úchopem, nebo atraktivní kabelkou v rockovém stylu. Oblíbené jsou i nadále modely z imitace zvířecí kůže, nebo kousky, které kombinují kontrastní materiály.

Máte běžných kabelek až dost? Potěšte se něčím speciálním! Elegantní společenské psaníčko je perfektní volbou! Využijete ho nejen na ples a firemní večírky, ale i do divadla, na oslavy a na jiné společenské události. Popusťte uzdu své fantazii a pořiďte si model, který upoutá na první pohled.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kabelek není nikdy dost!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *