Rubriky

Legenda Montblanc pokračuje

Už když v roce 2011, kdy byla světu představena první vůně MONTBLANC LEGEND, bylo zřejmé, že nezůstane nic dlužna svému názvu a že mezi pánské vůně vstoupila skutečná legenda. Svou kombinací svěží fougérové nóty s nadčasovými tóny a kampaní, v níž Simona Clarka zachytil fenomenální fotograf Peter Lindbergh, se stala událostí, na kterou nelze zapomenout. Pro milovníky klasických, a přitom svěžích tónů se zrodila osvěžující varianta Montblanc Legend Spirit (2016), naopak Montblanc Legend Night (2018) byla oslavou smyslnosti a ryzí vášně plných a hřejivých tónů.

V roce 2020 navazuje na úspěšný příběh Montblanc Legend nová kapitola, kterou právě teď začíná psát Eau de Parfum, intenzivnější a modernější verze slavné pánské legendy. „V nové variantě jsme se vrátili k identitě vůně Legend představované propojením bergamotu, čistého jasmínu a akordu mechu,“ objasňuje Olivier Pescheux, který je autorem originální Montblanc Legend i nové Eau de Parfum, „Ale doplnili jsme ji o moderní aspekty: svěží lístky fialek, oslňující tón magnólie a vibrující podkres ušlechtilého dřeva a kůže.“ Příznivci původní Legend budou potěšeni opětovným shledáním se svým oblíbeným parfémem, který se nyní vrací v koncentrovanější a modernější verzi.

Jednoduchý design flakonu Montblanc Legend Eau de Parfum připomíná důvěrně známý styl potvrzující jeho unikátnost. Černý lakovaný povrch zdůrazňuje mužné vyznění vůně, kdežto logo a název na uzávěru ve zlatém provedení symbolizují preciznost a luxus spojovaný se značkou Montblanc už od jejího založení.

Ztělesněním Eau de Parfum Montblanc Legend se stal opět Simon Clark, který byl u každé kampaně, tentokrát zachycený objektivem Johna Balsoma. V hřejivé a odpočinkové náladě reprezentuje vše, co si člověk pod pojmem příjemný okamžik jen může představovat – a právě takovou náladu má přivolat každý moment s Legend Eau de Parfum.

K dostání od listopadu ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Legenda Montblanc pokračuje”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *