Rubriky

Léto jako vyšité

Výšivky patří v posledních letech k nejoblíbenějším letním trendům. Pokud pátráte po kousku, který stylově a mladistvě oživí váš šatník, vsaďte právě na vyšívané modely! Najdete je v aktuálních kolekcích značek Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.

S výšivkami se můžete potkat téměř všude. Vyjímají se na bavlněných šatech, overalech, halenkách, topech, šortkách, džínách či módních doplňcích. Na rozdíl od minulých sezon, kdy byly hitem především okázalé barevné výšivky, jsou letos trendem spíše romantické a jemné vyšívané motivy. Jestli patříte k ženám, které milují něžnou a romantickou módu, přijdete si rozhodně na své.

Vneste do svého outfitu kapku folklórní nostalgie v podobě půvabných vyšívaných šatů v bílé nebo pastelově modré barvě. Díky spojení příjemného vzdušného materiálu, pohodlného střihu a roztomilých výšivek se z těchto šatiček stane váš nejoblíbenější letní kousek! Dolaďte je slaměným kloboukem, kabelkou, jednoduchými sandály a můžete vyrazit do ulic. Nosíte ráda overaly? Pořiďte si na léto lehký model s jemnými výšivkami!

Chystáte se na procházku do města? Místo obyčejného trička sáhněte po vyšívaném topu a oblečte ho k džínům či oblíbené sukni. Uvidíte, že i na první pohled obyčejný outfit dostane úplně nový rozměr. Stylově vypadá i kombinace více vyšívaných kousků.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Léto jako vyšité”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *