Rubriky

Líčení nejen pro princeznu Jasmínu

Také milujete filmy z dílny Disney? Značka M·A·C vytvořila u příležitosti uvedení nového Disney filmu na motivy pohádek Tisíce a jedné noci limitovanou make-up kolekci ALADIN. Produkty v bohatě zdobeném balení byly stvořeny tak, aby naplnily všechna vaše očekávání.

M·A·C vytvořil pestrou barevnou škálu rtěnek, tvářenek a očních stínů inspirovaných krásnou Jasmínou. Tato speciální a limitovaná kolekce podtrhuje především sílu a kouzlo princezny Jasmíny, její cílevědomost, sebevědomí a oddanost. Celá kolekce inspiruje k tomu být sama sebou.

Kdo potřebuje kouzelnou lampu k tomu, aby se jeho sny staly realitou? Představujeme řadu metalických, matných a třpytivých odstínů kolekce Disney Aladin od M•A•C, díky které všechny milovnice make-upu vstupují do světa, kde jsou naplněny jakékoliv fantazie, od dramaticky reálných až po nereálně záhadné. Každý produkt z kolekce Aladin se skrývá ve speciálně zdobeném balení inspirovaným bohatými vzory a zářivými barvami Agrabahu, kde se odehrává vzrušující příběh Aladina a Jasmíny.

O FILMU:

Aladin (Mena Massoud) je chudý chlapec z tržiště. Má jen opičku Abu, svého jediného kamaráda. Každý den sní o tom, že se vymaní z chudoby a začne jiný život. Když poprvé spatří na tržišti princeznu Jasmínu (Naomi Scott), okamžitě se do ní zamiluje. Osud se na něj usměje, když ho chce zlý sultánův rádce Jafar zneužít k získání kouzelné lampy z jeskyně zázraků uprostřed pouště. Aladin se díky tomu stane majitelem kouzelného koberce i lampy. V té je uvězněný Džin (Will Smith), který Aladinovi slíbí splnit tři přání. Prvním z nich je znova spatřit princeznu Jasmínu, což mu Džin umožní. Aladin se začne vydávat za bohatého a urozeného prince a požádá princeznu Jasmínu o ruku. Pořád ho ale trápí jeho prostý původ, který před Jasmínou tají. Navíc ho čeká boj se zrádným Jafarem (Marwan Kenzari) a jeho papouškem Jagem.

Film režíruje skvělý Guy Ritchie a premiéru v našich kinech má 23. 5. 2019.

O M•A•C:

MAC Cosmetics, přední značka profesionální kosmetiky, je součástí The Estee Lauder Companies s.r.o. Od svého vzniku v kanadském Torontu před 30 lety její popularita rostla vysokou rychlostí a značku si pro její kvalitu zamilovali řady umělců, modelů, fotografů a novinářů po celém světě. M•A•C se nyní prodává ve více než 100 zemích světa.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Líčení nejen pro princeznu Jasmínu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *