Rubriky

Limitovaný SteamPod od Barbie

Nepostradatelná pomůcka všech vlasových nadšenců se setkává s Barbie, módní ikonou a nejrozmanitější panenkou na trhu. Tato limitovaná sváteční edice získá v říjnu 2021 růžovou podobu typickou pro panenku Barbie. Odhalte svou osobnost a střídejte účesy od kudrnatých přes vlnité až po rovné vlasy či cokoli dalšího, co si vysníte – Barbie x SteamPod se přizpůsobí každé vaší náladě pro nekonečné množství looků.

Společný přístup ke kráse na míru každé osobnosti:

Barbie a L’Oréal Professionnel Paris sdílejí podobné hodnoty a rozhodně neholdují jednotvárnosti. Obě značky vycházejí vstříc okamžitým zájmům věkové skupiny 18–35 let, která má v oblibě módní účesy a rozmanité looky.

Značka L’Oréal Professionnel Paris je už více než 110 let poháněna průkopnickým duchem a slouží kadeřníkům a vlasovým nadšencům po celém světě. SteamPod je už téměř 10 let první parní žehličkou, která dokáže narovnat či navlnit všechny typy vlasů s 2x rychlejším, 2x hladším výsledkem a s menší mírou poškození. Tato revoluční pomůcka se stala vyhledávaným technologickým výdobytkem všech kadeřnických fanoušků. Žehlička SteamPod umožňuje každému odhalit svou krásu, upravit všechny typy vlasů a posílit v každém to nejlepší.

Barbie už od roku 1959 inspiruje dívky k tomu, že mohou být, kým chtějí. Od princezny po prezidentku, od astronautky po zooložku. Barbie už prolomila všechny umělohmotné stropy a dnes nabízí nejrozmanitější produktovou řadu panenek na trhu s více než 170 různými řadami, z nichž si dívky mohou vybírat ze široké škály odstínů kůže, barvy očí, barvy a textury vlasů, tvarů těla a oblečení.

Obě tyto ikonické značky oslavují rozmanitost krásy a pohrávají si s looky tak, aby vystihly každou náladu.

Influenceři fandí žehličce SteamPod: mění si účesy z rovných na vlnité a naopak v průměru jednou za 8 dní. Sama Barbie je také módní influencerka: na Instagramu má 2,1 milionu sledujících.

Barbiina charakteristická růžová teď ozdobí nepostradatelnou a odborníky doporučovanou žehličku SteamPod svým odvážným výrazem radostné ženskosti. Mezi ženami, které používají nástroje tepelného stylingu, je 56 % žen, které žehličku používají 2 až 3krát týdně, 70 % z nich má texturované vlasy (vlnité, kudrnaté či krepaté). Ženy se obávají především toho, že teplo žehličky jejich vlasy poškodí. SteamPod garantuje o 91 % menší poškození díky páře a zabudovanému hřebínku. Jedná se o nepostradatelnou pomůcku pro splnění všech vlasových snů, která je skutečně nezávaznou alternativou k chemickému narovnávání vlasů, relaxérům či trvalé.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Limitovaný SteamPod od Barbie”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *