Rubriky

Make-up pro nevěstu – 1. díl

Ve včerejším rozhovoru se sice známá vizážistka zmínila o tom, že trendy nejsou ve svatebním make-upu tak důležité, to ovšem neznamená, že by neexistovaly. Zmapovali jsme pro vás 10 nejdůležitějších a přinášíme vám je jako pokračování našeho svatebního seriálu.

 

1) Minimální make-up

Minimální make-up byl obrovským trendem po celá léta a o jeho další popularitu se postarala během své loňské svatby Megan Markle. Chcete-li, aby vaše pokožka přirozeně zářila a nevyžadovala výrazný make-up, měla byste jí věnovat zvýšenou pozornost v dostatečném předstihu před vaším velkým dnem. Dopřejte ji potřebnou hydrataci a výživu. Ideálním účesem k tomuto trendu je lehký ohon, nebo volný uzel v týlu.

2) Přirozeně vypadající konturování

Jemné konturování zvýrazní přirozené linie obličeje a pěstěnou pleť. Klíčem k úspěchu je zvýraznění lícních kostí a rysů obličeje tak, aby to vypadalo naprosto přirozeně. I k tomuto trendu se hodí jednoduchý účes.

3) Výrazný kontrast

Tento trend ocení odvážnější nevěsty, které milují kontrasty. Základem je výrazné líčení očí, tzv. kočičí oči. Černé linky a kouřové oční stíny v kontrastu s jemnými lesklými rty a hladkým účesem.

4) Jemná kontura očí a dokonale tvarované obočí

Tenké jakoby vodové linky jemně zvýrazní oči, a přitom nenaruší přirozený vzhled. Doplňuje je dokonale tvarované obočí ladící s barvou vlasů. Pokud přidáte do vnitřních koutků očí trochu bílého nebo třpytivého stínu, dodáte pohledu živost.

5) Dotek modré

Nevěsta by podle tradice mělo mít něco modrého. Proč ne v líčení? Modré oční stíny, ale i řasenky si doslova říkají o použití. Elegantního vzhledu docílíte, když použijete jemnější odstíny.

Zdroj: Fashion Magazine

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up pro nevěstu – 1. díl”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *