Rubriky

Make-up pro nevěstu – 2. díl

Pokud vás včera zaujaly tipy na aktuální svatební make-up, nenechte si ujít druhou pětici trendů. Budete tak mít příležitost vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat všemu vkusu i naturelu.

6) Červené rty a růžovofialové oční stíny

Jemné modrooké blondýnky mohou zvolit elegantní kombinaci červené rtěnky (samozřejmě neslíbatelné) a růžových nebo fialových očních stínů. Působí to velice harmonicky až pohádkově, zejména ve spojení s retro účesem.

7) Lesklé rty

Kdo si nepotrpí na červenou rtěnku ve stylu Marilyn Monroe, může zvolit lesklé rty, které podtrhnou svěží vzhled. V trendu jsou jemné broskvové nebo růžové odstíny. Líčení očí může být také jemné, nebo naopak kontrastní.

8) Dotek třpytek

Třpytky jsou populární nejen mezi nevěstami. Nejčastěji se používají k líčení oči, ale skvěle vypadají i na rtech. Třpytky mohou doplnit také účes, nebo dekolt šatů, zejména pokud se třpytivé efekty objevují i na svatební róbě.

9) Kovově lesklé oční stíny

Tento vzhled je velice elegantní, založený na zlatých, stříbrných, kovových nebo zemitých odstínech. Zdůrazňuje krásu očí, ale nesmíte to přehnat. Více než kdy jindy platí, že méně je více.

10) Přirozené obočí

Čím dál tím víc je oblíbené přirozené obočí (bez vytrhávání), perfektně upravené kartáčkem a lehce dokreslené odpovídající barvou.

Zdroj: Fashion Magazine

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up pro nevěstu – 2. díl”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *