Rubriky

Bezpečné zesvětlování a melírování

Hledáte co nejšetrnější metodu zesvětlení vašich vlasů? Dobrá zpráva je, že už hledat nemusíte, protože právě pro vás jsme vyvinuli Agrilight! Už se nemusíte bát poškozených vlasů! Agrilight kromě zachování silného vlasové vlákna vlasy při procesu barvení také dovyživí. Představujeme zesvětlovací systém Agri-lightening na bázi biodynamické šalvěje pro osobité, okouzlující zesvětlení a vlasy plné života, světla a lesku.

Unikátní, víceúčelová agrikosmetická formulace:

  • Úplný respekt k vlasům, díky nejvyšší koncentraci mleté biodynamické šalvěje, která chrání vlasové vlákno během běliicího procesu.
  • Textura, která je modelována podle typu ošetření.
  • Špičkový technický výkon, díky technologii, která umožňuje bezpečně zesvětlit vlasy až o 7 tónů.
  • Inovace je také viditelná na pohled. Šalvěj je v době míchaní jasně viditelná a vytváří směs texturní a jedinečnou.
  • Všestrannost použití: vhodné pro všechny zesvětlující služby.
  • Jemná a obklopující vůně na bázi šalvěje a opuncie, která poskytuje smyslové potěšení během zesvětlování.

Aktivní ingredience:

Rozemletá biodynamická šalvěj

Vyhlazuje a zavírá kutikulu, zesiluje lesk vlasů a dodává jim zdravý a lesklý vzhled. Zlepšuje mikrocirkulaci a výživu folikulů. Bojuje proti dehydrataci a předchází vyčerpání vody během chemického procesu. Podporuje rovnováhu, stimulaci a normalizaci funkcí pokožky. Oživuje matné, poškozené a oslabené vlasy. Chrání vlasy před agresí volných radikálů a podporuje regeneraci buněk.

Organický olej z hroznových semínek

Velmi bohatý na kyselinu linolovou, vápník, fosfor a flavonoidy, působí na vlasovou poožku a působí antioxidačně, protiradikálně. Zvlhčuje a vyhlazuje. Chrání vlasy před atmosférickými vlivy, vnějšími činidly a UV paprsky, které zachovávající jeho lesk.

Etický opunciový olej

Rostlina s regeneračním, uklidňujícím, ochranným a vyživujícím účinkem. Opunciový olej stimuluje buněčnou změnu, obnovuje hydrataci, jemnost a pružnost pokožky. Olej brání tvorbě rozštěpených konečků a poskytuje úlevu podrážděné a citlivé pokožce hlavy. Rovněž podporuje regeneraci keratinu a obnovuje lesk a sílu do vlasů.

Ovesné proteiny

Na suchých a vysušenách vlasech provádějí výživnou a restrukturalizační akci. Betaglukan má zvlhčující a filmotvorné vlastnosti a má zpomalující účinek na volné radikály.

Guma guar a xanthan

Poskytují vynikající přilnavost směsi k vlasovému vláknu a zabraňují jeho sklouznutí z vlasů během doby aplikace.

Agri-lightening je první systém, který umožňuje provádět veškeré profesionální bělení současně s působením melaninu na strukturu vlasů.

Neváhejte a navštivte vašeho OWAY kadeřníka!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bezpečné zesvětlování a melírování”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *