Rubriky

Mladistvější pleť za pouhé 4 týdny

Stárnutí pleti je přirozený, nevyhnutelný proces, avšak míra jeho průběhu, může být urychlena interními i externími faktory. Vlivem těchto faktorů se mohou objevovat rané známky stárnutí, jako je mdlý vzhled a přechodné změny textury povrchu, už ve věku 18 let.

Jedním ze známých faktorů ovlivňující stárnutí pleti je stres, který může vycházet jak z našeho organismu, tak z vnějšího prostředí a může být krátkodobý (např. dobíhání metra) nebo dlouhodobý (například trvalé vystavení městskému znečištění). Neustálý vliv, kterému pleť čelí od okolního prostředí, společně s životním stylem (zahrnujícím například nedostatek spánku), vyžaduje pozornost podobnou té, jakou věnujeme poškození způsobenému UV zářením.

Tyto stresové faktory mohou přispívat k raným známkám stárnutí tím, že oslabují kožní bariéru a činí ji náchylnou na poškození volnými radikály. Aktivují prozánětlivé signály, které spouštějí lokální uvolňování stresové molekuly kortizolu do pleti, čímž způsobí ztrátu její odolnosti, poddajnosti a zdravého vzhledu.

Odborníci značky Kiehl’s vyvinuli složení, které pomáhá zpevnit kožní bariéru, čímž bojuje proti těmto nevyhnutelným každodenním stresovým faktorům – představujeme Vital Skin-Strengthening Super Serum. Ultra lehké a biokompatibilní sérum s rychlým vstřebáváním, založené na 11kDa kyselině hyaluronové a komplexu adaptogenních bylin, které pomáhá posílit pocit odolnosti, poddajnosti a plnosti pleti, čímž viditelně působí proti známkám stárnutí pro zdravou, mladistvě vyhlížející pleť po pouhých čtyřech týdnech.

Hlavní složky:

11kDa kyselina hyaluronová má ideální velikost pro cílenou, hloubkovou a rychlou účinnost v povrchových vrstvách pleti. Toto složení bylo vědecky testováno na posílení svrchních vrstev pleti díky dodávání hydratace zpevňující pleť do nejnáchylnější vrstvy pleti, která je nejcitlivější na vlivy externích agresivních faktorů.

Adaptogenní byliny jsou ve starodávné medicíně uznávané díky schopnosti snížit nebo odstranit známky únavy a stresu. Složení značky Kiehl’s s adaptogenními bylinami pomáhá doplnit a zpevňovat pleť pro viditelně vylepšenou texturu a odolnost. Účinný komplex adaptogenních bylin značky Kiehl’s obsahuje bobule klanoprašky, bazalku indickou a kořen z červeného ženšenu.

Zdravá, mladistvě vyhlížející pleť

Po použití séra Super Serum bude pleť okamžitě po aplikaci na dotek hladší. V průběhu času pleť bude odolnější vůči každodenním stresovým faktorům, bude vypadat zdravěji a mladistvěji, neboť zredukuje jemné linky a viditelně zlepší texturu, zář a odolnost pleti.

Sérum Kiehl’s Vital Skin-Strengthening Super Serum se snadno zařadí do jakékoli rutiny péče o pleť, ranní i večerní. Lze ho aplikovat po čištění a tonizaci pleti jako před-sérum či sérum, čímž doplní jakoukoli stávající rutinu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mladistvější pleť za pouhé 4 týdny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *