Rubriky

Móda v barvách podzimního listí

Ještě se v myšlenkách vracíte k zážitkům z letní dovolené a už vás na procházce parkem může překvapit první podzimní listí. Vykročte do nejbarevnějšího období roku s pozitivním myšlením. Nalaďte se na podzimní vlnu a potěšte se módními kousky v tónech spadaného listí, které rozjasní váš vzhled! Najdete je v kolekcích značek Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F.

S přicházejícím podzimem získají ulice pochmurnou tmavou atmosféru. Vykročte z davu oděného do černé a vdechněte ulicím nový život! Upoutejte pohledy okolí a zazařte v outfitu v hřejivých podzimních barvách. Víte, které se letos budou nejvíc nosit?

Podzimní módní kolekce se ponesou především v teplých a přírodních tónech. Dejte stopku fádním kouskům a doplňte svůj sezonní šatník o stylové modely v zářivě červené, vínové, cihlově oranžové či v hořčicově žluté barvě. Trendy jsou také odstíny tmavě zelené, khaki a hnědé.

Líbí se vám vícero podzimních tónů a přemýšlíte nad tím, jak je nosit? Odvažte se a kombinujte je mezi sebou navzájem! Vytvoříte tak neotřelý veselý podzimní look. Barvy podzimního listí hezky vyniknou i ve spojení s neutrálními a přírodními odstíny.

Nezapomeňte ani na sezonní doplňky! Stylová kabelka či obuv ve výrazných podzimních tónech vám v šatníku rozhodně nesmí chybět! Vsaďte na poutavé atraktivní modely, které dovedou váš outfit k dokonalosti.

CELLBES

ESPRIT

F&F

DEICHMANN

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Móda v barvách podzimního listí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *