Rubriky

Mužná vůně, která otřese světem

Only The Brave, nezaměnitelná pánská vůně značky DIESEL, letos slaví desetileté výročí. V rámci tohoto významného milníku značka představuje upravenou vizi moderní mužnosti v nové vůni, která otřese světem: Spirit Of The Brave. Vůně vznikala v úzké spolupráci s brazilskou fotbalovou hvězdou Neymarem Jr a povzbuzuje mladé muže po celém světě, aby si se strachem hráli, a tím otevřeli svůj celý potenciál.

Spirit Of The Brave je prvním případem, kdy se společnost Diesel Fragrances spojila s legendárním jménem ve světě sportu. Poprvé navíc svou oficiální tvář pozvala, aby se podílela na všech aspektech tvorby vůně, od prvotní myšlenky po uvedení na trh letos na jaře.

Neymar Jr, který v současnosti obléká dres brazilského národního týmu s číslem 10, se stal profesionálním hráčem přesně před deseti lety… V době, kdy byla poprvé uvedena vůně Only The Brave.

Neymar Jr vyrůstal na futsalu a pouličním fotbalu v chudé brazilské čtvrti a fotbalovou hvězdou se stal díky svému obrovskému odhodlání a talentu. V 11 letech vstoupil do klubu Santos FC a první profesionální smlouvu s ním klub uzavřel v roce 2009, v Neymarových 17 letech. V roce 2013 začal hrát za klub FC Barcelona, a když v roce 2017 nastoupil za Paris SaintGermain, šlo o nejdražší přestup v dějinách fotbalu.

Neymar ze srdce odmítá konvence a je statečný. Má optimistický charakter, a i když jeho jednání občas fotbaloví fanoušci po celém světě zpochybňují, moc dobře se o něm ví, že těm nejbližším je neochvějně věrný.

Jeho sluncem prozářená osobnost je v souladu s přístupem generace, která se rozhodla čelit, a dokonce s radostí přijímat výzvy. Je inspirativní silou, a to jak na hřišti, tak na sociálních sítích. V pouhých 27 letech patří mezi trojici nejvlivnějších mužských influencerů světa a má více než 200 milionů followerů.

Neymarovo tetováním pokryté tělo je i jeho životním deníkem. Každá významná kapitola je vetknuta inkoustem do kůže, jako by si na ni psal vlastní životopis. Na pěsti má řvoucího lva, který se odráží i na lahvičce Spirit Of The Brave, a trojici vlaštovek, které zastupují odvahu, svobodu a hrdost. Nechal si na pokožku vytetovat i nápisy Ousadia (výraz pro odvahu v brazilské portugalštině) a Alegria (štěstí). Neymarova tetování pomáhají poznat slavného hráče i v osobní rovině.

Smyslnost plná slunce

„Chtěl jsem svěží a zároveň elegantní vůni, která mi dá energii a sebedůvěru v každičké chvíli mého života,“ prohlašuje Neymar Jr. Při tvorbě Spirit Of The Brave přepisoval společně se slavným parfumérem Carlosem Benaïmem ve studiu IFF pravidla mužnosti. Spirit Of The Brave je rafinovanou fougèrovou vůní, v níž se ozývají i jasné kontrastní a přirozeně svěží motivy. „Smíchal jsem smyslnost a lehkost chyprového oleje s citrusy a ušlechtilými dřevy,“ vysvětluje Benaïm, „a vytvořil jsem explozivní směs.“

Odkazem na Neymarovy sportovní úspěchy jsou první tóny vůně, které překvapí povzbuzujícím a svěžím charakterem. Kompozice se otevírá bergamotkou a zelenými perlivými tóny rostlin. Srdce je smělé a odvážné. Chypre s jedlový balzámem přinášejí kontrastní motiv brazilského horka. Závěr vůně je uhlazený a luxusní. Semínko tonky a labdanum přináší smyslnost a charisma a evokují Neymarovu rostoucí reputaci stylové ikony. Spirit of the Brave obsahuje 30 % přírodních přísad, což je na pánskou vůni nebývale vysoká koncentrace.

Odvážně ve zlatě

Stejně jako původní Only The Brave se i Spirit Of The Brave představuje v ikonické lahvičce ve tvaru zaťaté pěsti. Pro tuto příležitost byla oděna do zlaté a černé barvy a ozdobena potiskem řvoucího lva, kterého má Neymar vytetovaného na ruce. Pěst symbolizuje sílu, sebedůvěru a statečnost. Reprodukce Neymarova osobitého tetování pak odráží jeho osobní zájem. Obal Spirit Of The Brave je vyveden v černo-zlaté luxusní úpravě a evokuje Neymarův sebejistý rafinovaný styl. Jde o výraz mužnosti v luxusním stylu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Mužná vůně, která otřese světem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *