Rubriky

Nadčasová krása

Značka LABEL COIFFURE vsadila na spojení s Vanessou Paradis, tváří značky a matkou Lily-Rose Depp, aby zdůraznila vyzrálost této kolekce. Jednoduchá francouzská krása této populární zpěvačky, herečky a modelky je odrazem zprávy, kterou chtěla značka touto kolekcí sdělit – NADČASOVÁ ELEGANCE.

Značka LABEL COIFFURE zvolila tlumené pozadí, které zdůrazňuje siluety modelů. Účesy v přirozených odstínech kontrastují s oblečením v modré barvě, která je symbolem naděje, vyrovnanosti a síly. Materiály oděvů jsou průhledné, strukturované, ale vždy velmi čisté. Make-up vyjadřuje extrémní přirozenost, inspirovanou stylem „bez make-upu“. Čistá, hladká pleť, světlé oční stíny v růžových, béžových a ledových tónech a přírodní rty.

Účesy a střihy jsou nadčasové, ať už jde o splývající kadeře ve stylu 90. let nebo o krátké účesy s rozcuchaným vzhledem. Přirozenost podtrhuje také dlouhý bob s nestrukturovanými vlnami, ale i blonďaté kudrliny. Pánský styl byl inspirovaný sportovní značkou Lacoste – praktická krátká spodní partie a sexy delší vrchní.

Účesy: LABEL COIFFURE

Make-up: Izabela Szelagowska

Styling: Joanna Wolff

Foto: Weronika Kosinska

Produkce: MKPRODUKTION @CHRISTOPHE GAILLET

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nadčasová krása”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *