Rubriky

Slavné tváře aktuální kolekce Pietro Filipi

Český lev Karel Dobrý a jeho syn Cyril pro pánskou kolekci inspirovanou dědictvím, Tereza Srbová prezentující dámskou kolekci inspirovanou neustálým hledání krásy – to jsou hlavní tváře aktuální kampaně Pietro Filipi pro jaro/léto 2020.

Do Pietra Filipi až z Hollywoodu

Inspirací dámské kolekce vytvořené týmem pod vedením módní návrhářky Moniky Drápalové se stal starořecký mýtus o Narcisovi. Aktuální téma o hledání krásy je reflexí současného trendu sebeprezentace a vytváření iluzí. Kampaň prolínají originální a autorské printy květin. Hlavní tváří kolekce je herečka Tereza Srbová, která spolupracovala také na zimní kampani.

Tvář Terezy se stala známou již během jejich vysokoškolských studií, kdy ji oslovila modelingová agentura a Tereza se objevila v několika kampaních značek Clarins a Dior. Její herecký talent ji však přesměroval na filmová plátna. V současné době žije v americkém LA, zahrála si v úspěšném britsko-americkém seriálu Protiúder nebo například ve filmech Východní přísliby, Eichman nebo Příběh špionky.

Dobré tváře

Téma pánské kolekce Filipa Hiekeho z Pietro Filipi se nese v duchu Heritage: Human. A právě vztah Karla a Cyrila, předávání lidského dědictví, se odráží ve zpracování fotografií a videí, která pro Pietro Filipi vznikla.

Karel Dobrý je úspěšný český divadelní, seriálový a filmový herec. Na prknech, která znamenají svět, ztvárnil desítky rolí. Dnes je členem činohry Národního Divadla, diváci ho však mohli vidět například v Divadle Na zábradlí nebo například Divadle Komedie. Z řady televizních a filmových rolí jej znají také televizní diváci. Z mnohých jmenujme například filmy Mission: Impossible, Deník Anne Frankové, Devátý den, Krev zmizelého, Edith Piaf, Ve stínu, Dítě číslo 44 nebo Lída Baarová, a seriály Česká soda, Četnické humoresky, Černí andělé, Cirkus Bukowsky, Život a doba soudce A. K., Četníci z Luhačovic či Bohéma. V roce 2018 získal Českého lva za hlavní herecký výkon ve filmu Hastrman. V současné době ho diváci mohou vidět v seriálu České televize Místo zločinu Ostrava.

V kampani jaro/léto 2020 se po jeho boku objevuje syn Cyril. Mladý herec si zahrál v seriálech jako Ulice, Specialisté či Dáma a Král, v letošním roce ho mohou diváci vidět v hlavní roli krimi seriálu Zrádci. V současnosti působí také v divadle Studio hrdinů.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Slavné tváře aktuální kolekce Pietro Filipi”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *