Rubriky

Naučte se líčit bio dekorativní kosmetikou

Zkušená vizážistka dokáže nejen nalíčit, ale hlavně poradit, jak se líčit v souladu se svým typem obličeje, co na tváři zvýraznit a jak zakrýt drobné nedokonalosti. Dokáže také vybrat zákaznici make-up na míru a názorně vysvětlit jeho aplikaci. Studio OliOla Organic Beauty, známé především pro své wellness procedury pleti a kadeřnictví založené na filosofii přírodní a bio kosmetiky, nabízí také profesionální služby vizážistek. Bonusem k dokonalému nalíčení je květinová bio dekorativní kosmetika Zuii Organic.

Dekorativní kosmetika Zuii Organic je unikátní tím, že využívá okvětní lístky růže damašské, jasmínu a heřmánku, čímž vzniká mimořádně jemný pudrový základ, který pleť nevysušuje, naopak ji hýčká a vyživuje. Poskytuje ženám jedinečnou možnost zkrášlit svou tvář a zároveň pečovat o potřeby pleti. K dispozici je bohatá škála typů líčidel a krásných barev. Ve složení produktů Zuii Organic najdete tradiční kosmetické stálice, známé svými blahodárnými účinky a používané již tisíce let k nejluxusnější péči o pleť a k ošetření a hojení celé škály kožních problémů. Jde o květy damašské růže, jasmínu, heřmánku, aloe vera, výtažky z mrkve, pelargonie, kopřivy, ricinový olej a další.

Vizážistky z OliOla Organic Beauty studia se o vás rády postarají, ať už se chcete naučit efektnímu nude líčení nebo zazářit na společenských událostech či při focení.

Líčení po terapii Zuii Organic

Péče obsahuje konzultaci, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, líčení dle požadavku klienta kosmetikou Zuii Organic.

Časová náročnost: 15 minut

Cena: 290 Kč

Styling vizážista, líčení Zuii Organic a poradenství

Péče obsahuje konzultaci, analýzu pleti, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Poradenství při výběru kosmetiky, módní trendy, ukázky postupu líčení.

Časová náročnost: 90 minut

Cena: 1 590 Kč.

Denní/slavnostní líčení Zuii Organic

Péče obsahuje konzultaci, vyloučení možných alergenů, čištění pleti, výběr vhodného make-upu, líčení na zkoušku, líčení dle požadavku klienta bio certifikovanou kosmetikou Zuii Organic. Služba je vhodná i pro nevěsty nebo slavnostní příležitosti. Doporučujeme zkombinovat se slavnostním účesem.

Časová náročnost: od 45 minut

Cena denního líčení: 1 000 Kč

Cena slavnostního líčení: 1 590 Kč

Filozofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Organic Beauty salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, s fair-trade surovinami, organickými extrakty a esenciálními oleji. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Naučte se líčit bio dekorativní kosmetikou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *