Rubriky

Nechte kuchyň hrát všemi barvami

Vybavení kuchyně už dávno nemusí být jen bílé, černé nebo chromované. Na Chefshop.cz najdete prémiové produkty od světových značek, které vám zvednou náladu díky svým veselým barvám, skvělým funkcím a dlouhé životnosti. „Nabídka je opravdu široká, a protože produkty jsou všechny vysoce kvalitní, můžete si s klidným srdcem vybírat klidně podle barvy, aby vám produkt ladil se zbytkem kuchyně,” vybízí Ondřej Suchan, vedoucí prodejny Chefshop v holešovické tržnici.

 Tyčové mixéry Bamix 

„Věděli jste, že značka Bamix je praotcem všech tyčových mixérů? Před šedesáti lety vyrobili první ,tyčák‘ opravdu oni. Značka Bamix se řadí mezi světovou kvalitu a používají ji všichni kuchařští mistři,” vysvětluje Ondřej Suchan. Na Chefshopu můžete koupit tyčový mixér ve čtyřech barevných variantách, sada kromě mixéru a čtyř různých nožů (multifunkční, na maso, šlehací a míchací) obsahuje také superodolný dvoustěnný termohrnek z nerezové oceli. Ten hravě podrží teplotu smoothie ve vedru i teplé polévky v sychravějších dnech.

Kuchyňské roboty KitchenAid Artisan

Kuchyňské roboty Artisan mají stylový retro design a vyrábí se v mnoha barevných variantách, aby uspokojily estetické cítění každé hospodyňky. Vzhled ale není všechno a u robotů Artisan to platí dvojnásob. Pyšní se vysokým výkonem, tichým chodem, dlouhou životností (záruka je 5 let, roboty jsou však investicí na celý život) a 10 rychlostními stupni. Díky pár šikovným nástavcům můžete funkce robota libovolně rozšiřovat, třeba na výrobce domácích těstovin. Součástí balení je nerezová mísa 3,3 l, plochý šlehač, hnětací hák, šlehací metla. Na Chefshop.cz si můžete vybrat z 8 barevných variant.

Stolní mixéry KitchenAid

Stejně jako kuchyňské roboty, i stolní mixéry hrají všemi barvami. Využijete je pro přípravu polévek, omáček, dětských přesnídávek, dezertů, koktejlů či sorbetů. „Kuchyňské mixéry KitchenAid mají neuvěřitelný výkon a skvělou konstrukci. Ostré nože z nerezové oceli spolehlivě rozdrtí i led na ledovou tříšť, integrovaný ovládací panel je hladký a zaoblený, a proto se snadno čistí. Zároveň se můžete spolehnout, že investice do tohoto mixéru, či jakéhokoliv jiného produktu KitchenAid je investicí do produktu, který vám vydrží celý život,” doporučuje Ondřej Suchan.

Varná konvice Staub

Varné konvice na elektřinu nemají obvykle příliš vysokou životnost, a navíc spotřebovávají neúměrně vysoké množství elektrické energie. To se o konvici od značky Staub říci nedá. „Varná konvice je vyrobena ze smaltované litiny, která má opravdu dlouhou životnost, perfektně vede teplo a je odolná proti korozi a odštípnutí. Je vhodná na všechny typy vařičů včetně indukce a můžete ji mýt v myčce na nádobí. Litinové nádobí je oblíbené mezi šéfkuchaři, protože skvěle drží teplo a je prakticky nerozbitné,” vypočítává výhody produktu Ondřej Suchan. Konvice se kromě ohřívání vody může použít i na kávu nebo na čaj – součástí je i nerezové sítko na přípravu sypaného čaje. Konvice značky Staub v sobě spojují tradiční i moderní styl díky neobvyklému designu s japonským nádechem a klasické syté barvě.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nechte kuchyň hrát všemi barvami”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *