Rubriky

Nejoceňovanější sportovní podprsenka roku 2018

V srpnu 2018 Reebok představil podprsenku PureMove, vyrobenou pomocí špičkových průkopnických technologií včetně proprietární Motion Sense Technology, díky níž látka reaguje na pohyb přesně podle potřeb majitelky. K dnešnímu datu se z podprsenky PureMove stal nejúspěšnější online v USA prodávaný kus oblečení v celé historii značky Reebok a navíc obdržela také skvělých šest prestižních oborových ocenění od významných amerických mediálních publikací zaměřených na fitness, životní styl, technologie a spotřebitele.

V první řadě získala uznání časopisu TIME jako jednoho z „Nejlepších vynálezů roku 2018“ a umístila se na seznamu „Nejlepších novinek roku 2018“ časopisu Popular Science. Je to poprvé, co se na kterýkoli z těchto velmi ceněných výročních žebříčků dostala podprsenka. Ve svém projevu k oceněným v kategorii „Nejlepší novinka“, mezi něž podprsenka PureMove od Reeboku patří, šéfredaktor Popular Science Joe Brown prohlásil: „Soutěž ,Nejlepší novinkaʻ nám dává příležitost poznat a ocenit nejlepší inovace roku. Tato kolekce utváří naši budoucnost, pomáhá nám být efektivnější, zajišťuje nám zdraví a bezpečí. A můžeme si přitom užít i trochu zábavy.“

„Lepší hodnocení od spotřebitelů a odborníků jsme si pro PureMove a naši novou Motion Sense Technology v její debutové sezoně nemohli přát. V oblasti sportovních podprsenek existovala zřetelná potřeba inovací a pokroku a my jsme velmi hrdí, že jsme přišli s produktem, o němž se domníváme, že v této kategorii nastavil nové standardy,“ říká Barbara Ebersberger, viceprezidentka společnosti Reebok pro sportovní oblečení. „Naše práce však dosud neskončila. Řekli jsme jasně, že uvedení PureMove je jen první kapitolou mnohem většího příběhu, a těšíme se, že na tomto základu budeme stavět v příštích sezonách a budeme v našich inovacích pokračovat.“

V roce 2019 se zákaznice mohou těšit na oceňovanou podprsenku PureMove v dalších barevných provedeních, nových designech a s rozšířeným rozsahem velikostí. PureMove bude dostupná ve dvou barvách: chladné šedé Cold Grey (od 1. února) a ve výrazné tyrkysové Mineral Mist (od 1. dubna). Oba produkty budou k dispozici v deseti velikostech současné nabídky PureMove, od XS po XL/XXL, od 1 549 Kč na Reebok.cz a u vybraných obchodníků po celém světě. Podprsenka PureMove pro sezonu jaro/léto 2019 bude mít stejný design a vlastnosti jako ta ze sezony podzim/zima 2018, včetně:

  • ventilačních perforací: perforace v přední i zadní části vám zajistí příjemnou teplotu a pohodlí, ať už provozujete jakoukoli aktivitu.
  • přirozeného tvarování: ve formě tvarovaný přední panel a volně střižené boční díly vytvářejí pocit, že na sobě máte druhou kůži, v níž se můžete volně bez omezení pohybovat.
  • minimalistické konstrukce: složené pouze ze 7 kusů látky, hladce vzájemně spojených.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nejoceňovanější sportovní podprsenka roku 2018”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *