Rubriky

Nekonečně dlouhé řasy

Spojením síly 8 revitalizujících aminokyselin koncentrované v 91 % pečujícího černého balzámu a odpoutáním se od používání vosku vznikla první objemová řasenka obsahující sérum od značky Lancôme. Nahrazením vosku a obohacením receptury o pečující složky nabízí řasenka Le 8 Hypnôse zážitek jako žádná předtím. Nová receptura je navržena tak, aby pomohla při řešení těch nejčastějších problémů, se kterými se ženy při používání řasenky setkávají: od obtíží s nanášením, přes slepené řasy, až po jejich vypadávání při odličování.

Symbolika čísla 8 jako znaku odolnosti a na znamení odkazu na počet různých druhů aminokyselin obsažených ve složení této nové průlomové řasenky od značky Lancôme prostupuje každým jejím prvkem. Historicky poprvé jsou její celoskleněné pouzdro i ergonomický kartáček navrženy ve tvaru čísla osm, které zároveň odkazuje na prospěšnost opětovného využití skla, které je již z části vyrobeno z recyklovaných zdrojů. Číslice 8 také připomíná ladný krouživý pohyb při nanášení řasenky, který je umožněn klouzavým efektem nového složení s obsahem séra. Le 8 Hypnôse – cesta k nekonečně dlouhým řasám.

Dokonalý okamžitý objem řas a jejich luxusní prodloužení bez sebemenšího zatížení se díky nové receptuře, která kombinuje řasenku s pečujícím sérem, nyní také pojí s fantastickým prožitkem nejen při aplikaci.

Co stojí za schopností Le 8 Hypnôse dodat řasám dokonalý okamžitý objem, který je stejně příjemný na pohled i na dotek? Plné řasy nyní mohou být příjemné i pocitově díky složení obsahujícímu 91 % pečujícího černého balzámu a 5 % bambuckého másla: díky této ultralehké receptuře řasenka Le 8 Hypnôse ladně sklouzne po řasách, aniž by je zatížila. Výsledkem je okamžitý plný objem zcela bez pocitu zatížení.

Extra snadné a jemné odlíčení

Díky přepracovanému složení bez použití vosku je odličování velmi snadné a nezanechává pod očima žádné nečistoty.

Den za dnem silnější řasy

Bohatá receptura obsahující 8 revitalizujících aminokyselin a vyživující bambucké máslo v kombinaci s pečujícím sérem řasy již během 4 týdnů viditelně posílí a dodá jim na pohled větší hustotu.

Historicky první objemová řasenka s obsahem séra od značky Lancôme spojuje péči o řasy a inovace v oblasti očního make-upu a je speciálně navržena tak, aby cílila na problémy při nanášení i odličování – od slepených řas až po jejich vypadávání při odličování. Díky synergii vědy a smyslů řasenka lehce klouže po řasách, čímž omezuje jejich vypadávání, a lze ji snadno odstranit pouze pomocí teplé vody a jediného vatového tamponu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nekonečně dlouhé řasy”

Napsat komentář