Rubriky

Novinky pro vlasy s pohybem

Schwarzkopf Professional uvedl na profesionální trh dvě novinky ve své stylingové řadě OSiS+ Long Haire Texture. Oslavuje tím přirozenou strukturu a hlavně pohyb vlasů. Byly vyvinuty pro ženy s dlouhými vlasy, které chtějí mít svůj účes rychle a snadno hotový (#iwokeuplikethis vibracemi).

OSiS+ Texture Blow (300ml)

Pudrový sprej, který při vysoušení obohatí vlasy o objem, extra pohyb a velmi přirozený vzhled. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Hlavní vlastnosti: Přirozený & hebký vzhled vlasů, odlehčený a dlouhotrvající objem, pudrová pevnost, supervyrovnaný způsob při nanášení, kontrola krepatění & potlačení poletování vlasů, zdravý lesk

OSiS+ Beach Texture (300ml & 100ml)

Suchý sprej s cukrem vyvinutý pro tvorbu rozcuchaných plážových vln bez efektu slepených vlasů.

Hlavní vlastnosti: Rozcuchaná plážová struktura, propletené neslepené vlny, přirozený vzhled a jemné vlasy na dotyk, velmi jemný sprej pro rovnoměrnou a snadnou aplikaci

Stylingová řada OSiS+ Long Hair Texture Styling:

Je určena pro úpravu delších vlasů bez námahy, rychle a snadno s technologií  Friction! Mimořádně odlehčené produkty pro suchý strukturující styling přinášejí skvělý výkon a snadné používání při každé aplikaci. Řada obsahuje: suchý tvarující sprej, jemný objemový pudr, suchý šampon a suchý kondicionér. Technologie Friction otevírá převratný svět nekonečných možností. Produkty OSiS+ Long Hair Texture jsou určené pro krásnou fixaci vlasů s přirozeným pohybem, objemem a strukturou. Propracované receptury kombinují flexibilní polymery s velmi jemnými částečkami, které přilnou k vlasovému vláknu a vytvoří jedinečný speciální efekt. Při tření vlasů prsty se částečky propletou a dají vyniknout nelepící fixaci a neuvěřitelné struktuře, která může být opětovně aktivovaná, kdykoli je potřeba. Výsledkem je odlehčená struktura, výrazný objem, okamžitá podpora kořínků a nelepící dynamický pohyb vlasů.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Novinky pro vlasy s pohybem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *