Rubriky

Objem řas jako na povel

Značka Rimmel představuje novou řasenku Scandal’Eyes Volume On Demand, kterou můžete směle vrstvit. Lze ji nanést kdykoliv, a to bez žmolků – i na vysušené řasy. Dovolte si požadovat objem, kdykoliv se vám zachce.

Scandal’Eyes Volume On Demand vám umožní nalíčit řasy, jak si přejete – od jemného po odvážný look. Řasenka, která vám dopřeje svobodu v budování objemu, jak jen potřebujete. Začněte den s jednou vrstvou. Cítíte se troufale? Ještě řasy přečešte. Vyrážíte do města? Přidejte další vrstvu. Ještě vám něco chybí? Orámujte své oči ještě jednou. Tato přizpůsobitelná řasenka vás snadno provede dnem i nocí a předá vám kontrolu. Objem jako na povel!

Nové pečující složení od značky Rimmel vaše řasy hydratuje, zjemňuje a zaručuje, že zůstanou bez žmolků, což vám dovoluje opakovanou aplikaci po celý den pro vrstvitelný objem. Nechte se ohromit exkluzivním rozčesávacím kartáčkem, který zabarví a oddělí každou řasu. Tento kartáček, inspirovaný prestižními trendy, obsahuje inovativní technologii zvlněných štětinek, která tvoří velkoobjemové řasenky, což umožňuje budovat objem. Vlnící se vlákna zajišťují zachycení, zabarvení a rozčesání všech řas, a to bez žmolků. Díky unikátnímu tvaru kartáčků od značky Rimmel, které se uprostřed zúžují, je snadné při aplikaci zabarvit i řasy ve vnitřním a vnějším koutku oka, což zajistí plný vzhled řas.

Platinově matné písmo na sytě červeném pozadí dodává této neobyčejné edici prémiový vzhled. Díky dvěma nabízeným odstínům si můžete vybrat a proměňovat barvu řas, aby seděla k vašemu stylu. Vyberte si 002 Black Brown pro přirozenější a uvolněnější look nebo zvolte klasickou 001 Black pro odvážný look. Scandal’eyes Volume on Demand je dostupná také ve voděodolné verzi. Vezměte objem do vlastních rukou s vrstvitelnou řasenkou Scandal’Eyes Volume On Demand. Navrstvěte ji. Kdykoliv.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Objem řas jako na povel”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *