Rubriky

Ocenění Nábytek roku uděleno

Ani tento rok výrobci a designéři nepřišli o vyhlášení ocenění Nábytek roku, kterou uděluje Asociace českých nábytkářů. Společnost RIM CZ přihlásila do letošního klání dvě kolekce od rakouského designéra Kaie Stanii. Odborná porota vybrala sedm nejlepších návrhů. Mezi ně patří i kolekce WINX Lounge od společnosti RIM CZ. V rámci zahájení jarního veletrhu FOR INTERIOR převzala ocenění za výjimečně zdařilý design projektová manažerka Eliška Sedláčková.

Prvním želízkem v ohni byla kolekce židlí a křesel s názvem EDGE. Sezení určené do konferenčních místností, kaváren i k baru. Hravě zvlněné čalounění podtrhuje neformálnost a dává tušit, že při sezení zapomenete na čas. EDGE se sice mezi finálové výrobky neprobojovala, ale i tak získala titul NOMINACE na ocenění Nábytek roku 2022.

Křesla, ze kterých se nechce vstát. Takto lze označit kolekci křesel Winx Lounge, které navazují na konferenční křesla Winx. Zaujmou elegantními tvary, díky nimž zapadnou do různorodých komerčních i privátních prostor. Odborná porota vyznamenala kolekci oceněním Nábytek roku 2022 za výjimečně zdařilý design. „Nově jsme kolekci doplnili o pérovou podnož, která křeslům dodává maximální pohodlí,“ přestavuje Michal Hotmar z RIM CZ, www.rim.cz.

Otrokovická společnost je pravidelným účastníkem soutěže. Například v minulém roce získala ocenění za kancelářskou židli Muuna, která se hodí do jakéhokoliv interiéru. „Na rozdíl od jiných kancelářských židlí nejsou na první pohled vidět žádné ovládací prvky. Pečlivě začalouněná židle je vybavena SELF mechanikou, která všechno nastavení připraví sama,“ doplňuje Michal Hotmar.

Představení kolekcí WINX LOUNGE a EDGE:

Křesla WINX LOUNGE

Slovo pohodlí reprezentuje křesílka Winx. Pro křesla Winx Lounge jsou typické oblé tvary a prostorný sedák, který nabádá k příjemnému posezení. Typická je i rozměrná hlavová opěrka nabízející soukromí během telefonování. Pohodlně se usaďte do ušáku nebo si přehoďte nohu přes nohu v jiném z křesel z této kolekce. Důraz je kladen na hru materiálů a barev.

Kolekce Edge

Pro kolekci Edge, kterou navrhl designér Kai Stania, je vlastní ležérnost a elegance. Hodí do neformálních prostorů kaváren, hotelů ale i kancelářských místností. Čtyř a pěti ramennou podnož pro křesla a židle s područkami a inovovanou dřevěnou podnož pro barovou židli lze využít i během práce na home office.

Více o produktech zjistíte na webu rim.cz nebo na https://news.rim.cz/.

O firmě RIM: Společnost vznikla v roce 1991 s cílem vyrábět vlastní kancelářské židle. Filozofie zdravého sezení a poznatky z vlastního výzkumu v oblasti ergonomie ovlivnily další vývoj společnosti. Slogan „Pro zdravé sezení“ a tomu odpovídající záměr vyrábět a prodávat židle, které přispějí ke kultivaci a oživení kancelářského prostředí se staly hlavním posláním firmy. Více informací získáte na webu https://rim.cz/.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ocenění Nábytek roku uděleno”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *